رييس دانشگاه علوم پزشکي تهران: بيمه 50 ميليارد تومان به بيمارستان‌هاي اين دانشگاه بدهکار است

۱۳۸۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۵ - کد خبر: 19115
 رييس دانشگاه علوم پزشکي تهران: بيمه 50 ميليارد تومان به بيمارستان‌هاي اين دانشگاه بدهکار است
محمدباقر لاريجاني در آيين گشايش بخش‌هاي فيزيوتراپي و CCU بيمارستان ضياييان تهران، افزود: اين بدهکاري سنگين بيمه‌ها به بيمارستان‌هاي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي تهران ،ما را در ارايه خدمات مطلوب درماني به بيماران به ويژه در مناطق محروم پايتخت با مشکلات عديده‌اي مواجه کرده است.
وي با اشاره به اين که بيمارستان ضياييان يکي از شلوغ‌ترين و از لحاظ جمعيتي متراکم‌ترين مرکز درماني در منطقه 17 تهران است، افزود: اين بيمارستان در حال حاضر به علت بدهي بيمه‌ها به اين بيمارستان با مشکلات بسياري دست و پنجه نرم مي‌کند و خدمات درماني را در شرايط دشواري به مراجعه کنندگان ارايه مي‌دهد.
وي افزود: هيچ يک از بيمارستان‌هاي دولتي در سطح تهران از لحاظ تعداد، پوشش و بستري بيمار کاهش نيافته و اين در حالي است که تمامي بخش‌هاي درماني خصوصي در سطح پايتخت در زمينه پذيرش بيمار سقوط کرده‌اند.
وي گفت: بيمارستان ضياييان با مساعدت‌هاي خيريني که حاضر نشده‌اند بخش‌هايي از بيمارستان به نام آنها نامگذاري شود سرپا مانده است اما براي بقا نيازمند کمک‌هاي مالي بسياري است.
در پايان اين مراسم ، محمدباقر لاريجاني به همراه جمعي از اعضاي هيات رييسه بيمارستان ضياييان از بخش جراحي، ‌قلب، اطفال و نوزدان و جراحي زنان اين بيمارستان بازديد کردند.
همچنين لوح‌هاي يادبودي به جمعي از کادر درماني اين بيمارستان که به تازگي بازنشسته شده‌اند ،اهدا شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1225s, 19q