جزئیات راه اندازی اولین بیمارستان فوق تخصصی سلول درمانی

۱۳۸۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۳ - کد خبر: 19134
جزئیات راه اندازی اولین بیمارستان فوق تخصصی سلول درمانی
حمیدرضا طیبی دوشنبه شب در حاشیه مراسم افتتاح بانک سلولی جانوری در جمع خبرنگاران در پاسخ به مهر در مورد زمان راه اندازی بیمارستان سلول درمانی در تهران اظهار داشت: با حمایت های مسئولان سال گذشته بودجه ای در اختیار جهاد دانشگاهی قرار گرفت که به دلیل نداشتن زمین، کار آغاز نشد و تصمیم گرفتیم تاسیس این بیمارستان را در دو مرحله به انجام رسانیم.

رئیس جهاد دانشگاهی ادامه داد: تصمیم گرفتیم در ابتدا یک ساختمان برای انجام مراحل اولیه کار خریداری شود و سپس به دنبال زمین مناسب برای تاسیس بیمارستان اصلی باشیم که خوشبختانه با تصویب مقام معظم رهبری و حمایت رئیس جمهور زمین مناسبی در شمال تهران در اختیار ما قرار گرفت.

وی با بیان این مطلب که با نهایی شدن مراحل واگذاری زمین کار ساخت شروع می شود عنوان کرد: کل بودجه تخصیص یافته برای ساخت این بیمارستان حدود 24 میلیارد تومان است که امسال 3 میلیارد تومان آن اختصاص یافته و برای سرعت بخشیدن به کار باید سال آینده بودجه بیشتری تخصیص یابد.

طیبی تاکید کرد: این بیمارستان باید به صورت مرکزی بین المللی طراحی شود تا بتوان بحث پزشکی را به خوبی در این پروژه راه اندازی کرد.

وی پیش از این در گفتگو با مهر از راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی سلول درمانی خبر داده بود و گفت: این بیمارستان فوق تخصصی سلول درمانی بسیار فراتر از کلینیک جهاد دانشگاهی در زمینه سلولهای بنیادی عمل خواهد کرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.18439s, 19q