مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي آماده همكاري با دانشجويان است

۱۳۸۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸ - کد خبر: 19360
محمد بهگام شادمهر به نقل از روابط عمومي پژوهشكده سل و بيماري‌هاي ريوي افزود: همچنين مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي از اجراي پايان‌نامه‌هاي تحقيقاتي در سطح تخصصي، فوق تخصصي و PHD در زمينه ناي و بيماري‌هاي مرتبط استقبال مي‌كند.
وي انجام عمل‌هاي جراحي متعدد در بخش جراحي توراكس و فعاليت‌هاي بخش برونكوسكوپي مركز مسيح دانشوري را زمينه‌ساز شكل‌گيري مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي عنوان كرد و گفت: مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي بنا دارد با انجام تحقيقات ارزنده در زمينه بيماري‌هاي ناي بستر مناسبي را براي آموزش پزشكان، ارتقاي سطح درمان و مراقبت‌هاي باليني بيماران فراهم كند.
‌شادمهر با اشاره به مركز مسيح دانشوري به عنوان مركز ارجاع بيماران مبتلا به مشكلات ناي در كل كشور اظهار كرد: مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي از بدو تشكيل، طرح‌هاي تحقيقاتي باليني متعددي را اجرا كرده و امروز نيز به دنبال انجام طرح‌هاي تحقيقاتي در زمينه مطالعات سلولي - مولكولي، تجربي- حيواني علاوه بر زمينه‌هاي باليني است.
رئيس مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي با اشاره به تعدد بيماران مراجعه‌كننده با مشكلات ناي به اين مركز تصريح كرد: تجربيات تحقيقات باليني منتشر شده مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي پژوهشكده سل و بيماري‌هاي ريوي نه تنها در سطح خاورميانه بلكه در سطح مراكز پيشرفته غربي نيز قابل طرح و استناد است.
شادمهر‌ خاطرنشان ساخت: مركز تحقيقات بيماري‌هاي ناي به منظور ارتقاي بهداشت و سلامت مجاري هوايي در سطح كشور چندين طرح تحقيقاتي در دست اجرا دارد و از همكاري دانشجويان علاقه‌مند استقبال مي‌كند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.49396s, 19q