زنگ سلامت 18 فروردين با حضور دو وزير نواخته مي‌شود

۱۳۸۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۶ - کد خبر: 19451
زنگ سلامت 18 فروردين با حضور دو وزير نواخته مي‌شود
به گزارش سلامت نیوز ، 18 فروردين سال جاري در اولين روز از هفته سلامت با حضور مرضيه وحيد دستجردي، وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي، حاجي بابايي، وزير آموزش و پرورش، ابطحي، سرپرست دانشگاه علوم پزشكي ايران زنگ سلامت در دبستان دخترانه رازي منطقه 5 تهران نواخته مي‌شود.
اين اطلاعيه مي‌افزايد: جامعه سالم، مدارس مروج سلامت عنوان اولين روز از هفته سلامت امسال است كه در اين روز كارشناسان دانشگاه علوم پزشكي و مدارس آموزش و پرورش با برنامه‌ريزي علمي محورهاي مختلف از سلامت نسل آينده كشور را مورد توجه قرار مي‌دهند.
بر اساس اين اطلاعيه، اجراي برنامه جامع آموزش سلامت در مدارس، توجه به سلامت محيط و بوفه سالم در مدارس، برنامه‌ريزي براي ارتقاي سلامت كاركنان، ايجاد امكان مشاوره‌هاي بهداشتي و رواني در مدارس به صورت مستقر در مدارس و تبيين نقش مشاركت والدين در ارتقاي سلامت كودكان از مهمترين برنامه‌هاي هفته سلامت در مدارس سراسر كشور است.
در اين مراسم پس از اجراي سرود و سخنراني وزيران بهداشت و آموزش و پرورش و توزيع صبحانه سنتي ميان دانش آموزان تفاهمنامه ارتقاي سلامت توسط 2 وزير به امضا مي‌رسد.
اين مراسم در دبستان دخترانه رازي واقع در خيابان سردار جنگل از مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي ايران از ساعت 7:30 صبح شروع و در ساعت 8 زنگ سلامت به صدا درمي‌آيد.
ضمناً اين برنامه به صورت زنده توسط شبكه 3 سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش خواهد شد و خبرنگاران رسانه‌ها نيز حضور خواهند داشت.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.20278s, 19q