کلنگ زني 300 واحد مسكوني ويژه پرستاران در كرمانشاه و رشت

۱۳۸۹/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۲ - کد خبر: 19597
کلنگ زني 300 واحد مسكوني ويژه پرستاران در كرمانشاه و رشت
دكتر ايراني شاد - مدير عامل شركت تعاوني پرستاران كشور- در گفت‌وگو با ایسنا، از آغاز ساخت 180 واحد مسكوني ويژه پرستاران ساكن اروميه خبر داد و گفت: تاكنون كمتر از يك‌هزار واحد مسكوني براي پرستاران كشور ايجاد شده است كه اميدواريم در آينده نزديك روند تصاعدي داشته باشد.

وي درباره خدمات رفاهي تعاوني ويژه پرستاران، گفت: تاكنون مراحل مقدماتي ساخت باشگاه‌هاي رفاهي تفريحي و ورزشي در شش مركز استان آغاز شده است و در دو ماه آينده برنامه‌ريزي زير ساختي آن شروع مي‌شود.

مديرعامل شركت تعاوني پرستاران ايران از ايجاد فضاهاي مناسب براي اسكان در اماكن زيارتي و سياحتي نظير مشهد مقدس خبر داد و گفت: تلاش شده است پرستاران با شرايط مناسب (به لحاظ قيمت و كيفيت) و حتي به صورت اقساط از بخش‌هاي گردشگري كشور ديدن كنند.

دكتر ايراني شاد در بحث‌هاي زيارتي، تور سوريه را براي پرستاران كشور بسيار فعال برشمرد و گفت: همچنين با عقد قراردادهايي با فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي رفاه و شركت LG از اين پس پرستاران مي‌توانند ملزومات مورد نياز خود را با اقساط طولاني مدت و بدون بهره خريداري كنند.

وي تعاوني پرستاري را يك تعاوني چند منظوره كشوري برشمرد و افزود: اين تعاوني‌ها با هدف تامين نيازهاي اساسي پرستاران نظير مسكن، خودرو و لوازم منزل راه‌اندازي شده‌اند.

مديرعامل شركت تعاوني پرستاران ايران افزود: پرستاران مي‌توانند با دريافت معرفي نامه از شركت تعاوني از تسهيلات خريد خودرو استفاده كنند.

دكتر ايراني شاد در پايان به تشكيل تعاوني تامين نيروي انساني اشاره كرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13317s, 18q