مراحل پیگیری اعتراضات داوطلبان دستیاری/ بررسی سئوالات و رسیدگی به تخلفات

۱۳۸۹/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۷ - کد خبر: 19829
مراحل پیگیری اعتراضات داوطلبان دستیاری/ بررسی سئوالات و رسیدگی به تخلفات
شاهرخ رامین در گفتگو با مهر افزود: اعتراضات در سه دسته بندی به طور جد پیگیری می شود. در گروه اول اعتراضات به سئوالات به صورت فنی و علمی بررسی می شود و با وجود اینکه مهلت اعتراض به پایان رسیده است اما این موضوع با حضور اعضای هیئت علمی آزمون بررسی شده است که نتیجه آن به زودی اعلام می شود.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در دسته دیگری نیز اعتراض داوطلبان نسبت به نحوه امتحان، ساختار و نوع سئوالات ابراز شده بود که این موضوع نیز سازمان سنجش کشور به عنوان مشاور در حال بررسی است که نتایج نهایی نیز در یک جمع بندی اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: در دسته دیگری نیز مسائل حقوقی معترضان دستیاری پیگیری می شود. در این گروه موضوع افرادی که در دوره پیشین سئوال خریده بودند، میزان پیگیری تخلفات، نحوه رسیدگی به تخلفات و اعلام متخلفان از جمله موضوعات مورد بررسی است.

رامین تاکید کرد: این موضوعات به صورت دسته بندی شده و با حضور نمایندگان داوطلبان معترض دستیاری سال 88 پیگیری می شود و در نهایت جمع بندی این سه گروه پس از حصول نتیجه مناسب اعلام می شود.

به گزارش مهر، شاهرخ رامین پیش از این به عنوان نماینده پیگیری آزمون دستیاری سال 88 از سوی نمایندگان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی انتخاب شده بود.

سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه 88 با حضور 16 هزار و 648 داوطلب در 34 حوزه امتحانی و 25 رشته تخصصی برگزار شد. آزمون از سوی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به دلیل لو رفتن سئوالات ابطال و آزمون مجدد 13 اسفند برگزار شد. در نهایت 2400 نفر در دوره دستیاری پذیرفته می شوند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.83733s, 18q