استخدام23هزار پرستار امروز نهايي مي‌شود

۱۳۸۹/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۷ - کد خبر: 19833
استخدام23هزار پرستار امروز نهايي مي‌شود
دكتر مرضيه وحيد دستجردي در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: امروز در جلسه‌اي با دكتر فروزنده در رابطه با استخدام 23 هزار پرستار تصميم‌گيري‌هاي لازم انجام مي‌شود.

وي همچنين از تدابير اتخاذ شده در رابطه با ساماندهي نوبت‌دهي مراكز MRI و سي تي اسكن در مراكز دولتي و دانشگاهي، گفت: براي ساماندهي اين موضوع، تعداد دستگاه‌هاي ام آر آي و سي تي اسكن به ويژه در مراكز دولتي و دانشگاهي افزايش مي‌يابد. به دنبال آن نيز بايد برنامه‌هاي اين بخش‌ها 24 ساعته شود. به اين ترتيب اگر تمام اين مراكز 24 ساعته خدمت كنند، نوبت‌ها به روز مي‌شود. شايد به زودي همچين ابلاغيه‌اي به دانشگاه‌ها زده شود.

دستجردي درباره انتقاد جمعي از كارشناسان از تبديل جايگاه اداره كل سلامت رواني، اجتماعي و اعتياد وزارت بهداشت به مشاوره در زير مجموعه معاونت بهداشتي اين وزارتخانه گفت: تمام اين دفاتر در محدوده قانون مديريت خدمات كشوري پابرجا هستند. خوشبختانه قانون مديريت خدمات كشوري نيز ظرفيت‌هاي زيادي دارد. در مجموع تمام اين دفاتر با قدرت كار خود را انجام مي‌دهند و به هيچ وجه تنزل جايگاه نداده‌اند. زماني كه ببينيد چقدر فعاليت‌شان زياد شده متوجه ارتقا جايگاه آنها مي‌شويد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.14296s, 18q