نظرمان درباره موضوع آلودگي برنج‌ها تغييرنكرده است

۱۳۸۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۳ - کد خبر: 19879
نظرمان درباره موضوع آلودگي برنج‌ها تغييرنكرده است
دكتر مرضيه وحيددستجردي در حاشيه افتتاح هزارمين پايگاه اورژانس جاده‌اي كشور با اشاره به مطرح شدن آلودگي برنج‌هاي وارداتي از سوي اعضاي كميسيون بهداشت و درمان مجلس گفت: دكتر شيباني معاونت غذا و داروي وزارت بهداشت در اين زمينه گزارش اساسي را خواهد داشت. نظر ما نسبت به گذشته تغيير نكرده است.

وي در ادامه در رابطه با روند برخورد با متخلفان آزمون دستياري و اظهارات اعضاي كميسيون بهداشت مجلس مبني بر كم كاري وزارت بهداشت در برخورد با اين متخلفان گفت: وزارت بهداشت مدعي مردم است ما منتظر هستيم تا دستگاه قضايي كار خود را در اين زمينه تمام كند.

وي از رو آمدن پرونده‌هايي جديد در رابطه با تخلفات آزمون دستياري خبر داد و افزود: علاوه بر پرونده‌هاي گذشته پرونده‌هاي جديدي نيز مطرح شده است. در مجموع 32 نفر از متخلفان آزمون دستياري كارشان بررسي شده، هفت نفر به زندان رفته‌اند كه سه نفر از آنها هنوز در زندان هستند. اين افراد جديد مربوط به كساني بودند كه سوالات را خريده‌اند.

وزير بهداشت گفت: در مجموع رسيدگي به متخلفان آزمون دستياري همچنان ادامه دارد.

وزير بهداشت در ادامه در رابطه با وضعيت آمبولانس‌هاي خصوصي و تعرفه‌هاي بيش از حد اين آمبولانس ها گفت: در زمينه ارائه خدمات آمبولانس‌هاي خصوصي قيمت گذاري‌هاي لازم انجام شده است.اين مراكز حق ندارند بيش از حد مجاز تعرفه دريافت كنند و همچنين اين مراكز نبايد بابت خدمات اضافه‌اي كه ارائه مي‌كنند پول دريافت كنند. جدا شدن معاونت بهداشت و درمان وزارت بهداشت از يكديگر يكي از مهمترين مسائل در زمينه استانداردسازي و نظارت بر بخش‌هاي مختلف را به دنبال دارد.

دكتر دستجردي در ادامه با اشاره به دو خبر خوش همزمان با 15 خرداد گفت: برنامه ارتقا اورژانس‌هاي بيمارستاني و آماده سازي اين اورژانس‌ها همزمان با 15 خرداد به دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور ابلاغ مي‌شود. اين برنامه در نحوه رضايت مندي مردم و رسيدگي به مشكلات آنها به شدت موثر خواهد بود. همچنين مراقبت‌هاي پس از بارداري در شش استان كشور از امسال آغاز مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.61559s, 19q