دهمين كنگره سالانه انجمن متخصصان پوست، مو و زيبايي ايران برگزار مي‌شود

۱۳۸۹/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۸ - کد خبر: 19963
دهمين كنگره سالانه انجمن متخصصان پوست، مو و زيبايي ايران برگزار مي‌شود

دكتر سيد محمدگلشني دبير انجمن متخصصان پوست، مو و زيبايي ايران در اين زمينه گفت: بالا بردن سطح علمي متخصصان پوست و بازتاب آخرين دستاوردهاي محققان و استادان رشته تخصصي پوست و زيبايي با همراهي 12 ميهمان خارجي از كشورهاي فرانسه، آمريكا، انگليس، هند، اتريش و مصر مهمترين هدف برگزاري اين گردهمايي علمي و عملي است.

وي افزود:‌ در اين همايش حدود 50 مقاله علمي در قالب سخنراني و 10 كارگاه عملي تخصصي در خصوص درمانهاي نوين بيماريهاي پوست و مو و راهكارهاي جوان سازي و زيبايي پوست ارائه مي‌شود.

دكتر گلشني گفت: در كارگاه‌هاي عملي كه به صورت زنده و بر روي بيماران پوست و مو اجرا مي‌شود درمان لكهاي پوست در اثر بارداري و آفتاب سوختگي، استفاده از فن آوري‌ نوين ليزرهاي فراكشنال (Affirm) در جوانسازي پوست، استفاده از تكنولوژي راديو فركوئنسي (R.F) و كشيدن پوست با متد جديد به متخصصان آموزش داده مي شود.

وي افزود: تزريق سم باكتري براي درمان بيماريهايي از جمله تعريق در نواحي كف دست، پا و زير بغل همچنين تزريق ژل‌ها و پركننده‌هاي زير پوستي مورد تاييد انجمن به منظور رفع عيوب ظاهري در قالب كارگاه عملي به حاضران آموزش داده مي‌شود.

دبير انجمن متخصصان پوست، ‌مو و زيبايي از اعلام اخبر مربوط به بهره گيري موفقيت آميز از سلولهاي بنيادين در درمان سوختگي‌هاي پوست و ترميم پوستي خبر داد و گفت: بيش از 500 متخصص پوست و مو از سراسر كشور در اين گردهمايي حضور دارند.

گفتني است، در حاشيه اين همايش كه 15 امتياز بازآموزي مدون نيز دارد نمايشگاه تجهيزات پزشكي و دارويي با مشاركت بيش از 40 شركت توليد كننده داخلي و خارجي برپا است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.17572s, 19q