سمينار يك روزه سرطان كليه در تهران برگزار مي‌شود

۱۳۸۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۷ - کد خبر: 20007
سمينار يك روزه سرطان كليه در تهران برگزار مي‌شود
 دكتر حسين فودازي دبير اين سمينار با اعلام خبر فوق افزود: هدف از برگزاري اين سمينار، به روز رساني اطلاعات پزشكان نسبت به تشخيص و درمان سرطان كليه است بويژه آن كه طي ساليان اخير با شناخت بهتر از فرآيند مولكولي و بيماري‌زايي اين بدخيمي، روش‌هاي جديد و موثرتري در درمان مراحل پيشرفته سرطان كليه و به تبع افزايش طول عمر و كيفيت زندگي بيماران مبتلا به آن در دسترس قرار گرفته است.

به گفته دكتر فودازي در سمينار سرطان كليه، تازه‌هاي تشخيصي سرطان كليه و نحوه درمان آن از جمله درمان‌هاي جراحي، شيمي درماني، راديوتراپي و ايمونوتراپي، مورد بررسي و تبادل نظر قرار مي‌گيرد.

دبير سمينار سرطان كليه يادآور شد: بررسي گستردگي و شيوع سرطان‌هاي كليه در كشور، نحوه برخورد با بيماران مبتلا به سرطان كليه و آخرين دستاوردهاي علمي در تشخيص، جراحي،‌ راديوتراپي و درمان‌هاي دارويي (شيمي درماني، ايمونوتراپي و ...) در اين سمينار مورد بحث و بررسي قرار خواهد گرفت.


وي گفت:‌ از آنجا كه در درمان سرطان‌هاي كليه شامل جراحي و درمان‌هاي دارويي، ‌اختلاف نظرهاي زيادي ميان پزشكان متخصص وجود دارد، اين سمينار بر آن است تا با ارايه نظريه‌هاي مختلف استادان صاحب نظر كشور، بهترين راهكارهاي تشخيصي و درماني را براي بيماران مبتلا به سرطان كليه ارايه دهد.

دكتر فودازي در پايان اضافه كرد: اين سمينار با حضور استادان و متخصصان رشته‌هاي اورولوژي، راديوتراپي - انكولوژي، پاتولوژي، راديولوژي و هماتولوژي - انكولوژي برپا مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
سلام در مورد علائم سرطان كليه در سايتتان توضيح دهيد
0.5311s, 20q