توليد واكسن جديد با قابليت نابودسازي كشنده‌ترين سرطانها

۱۳۸۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۳ - کد خبر: 20063
توليد واكسن جديد با قابليت نابودسازي كشنده‌ترين سرطانها


به گزارش سلامت نيوز به نقل از ايسنا، اين داروي تزريقي جديد كه هم اكنون در حال آزمايش روي بيماران است، تومورها را تحليل مي‌برد و گسترش آنها را متوقف مي‌سازد. اين تحقيق هم چنين نشان داده است كه نوعي از هورمون HCG توسط نيمي از تومورهاي سرطاني مثانه و پانكراس توليد مي‌شود.

همچنين برخي از تومورهاي سينه، روده، تخمدان و دهانه رحم اين نوع از هورمون را به بيرون ترشح مي‌كنند. اين تومورها مهاجم‌ترين انواع تومورها هستند كه به سرعت رشد كرده و گسترش پيدا مي‌كنند.


به گزارش روزنامه ديلي ميل، اين داروي تزريقي كه حاصل تلاش مشترك محققان انگليسي به يك شركت آمريكايي است، سيستم ايمني بدن را ترغيب كرده و مستقيما اين نوع هورمون بيمارگونه را مورد هدف قرار مي‌دهد.


دكتر راي ايلز پژوهشگر انگليسي در اين باره گفت: واكسن جديد به ما كمك خواهد كرد كه به پيشرفت‌هاي سريعي در زمينه درمان اين نوع سرطان‌هاي مهاجم دست پيدا كنيم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
بهزاد کیانی
با سلام و احترام
مادرم به بیماری سرطان کولون دچار گشته که متاسفانه پیشرفت کرده و کبد را نیز درگیر کرده وکبد متاس تاس داده لذا خواهشمندم مرا راهنمائی کنین که به چه صورت برای استفاده از این هورمون وتهیه آن و یا انتقال مادرم به خارج از کشور اقدام کنم .
با تقدیم احترامات و سپاس-بهزاد کیانی
غلامرضا مرادي
از اين نوع دارو چطور ميشود و از كجا تهيه كرد؟
0.54573s, 21q