خدمات عام‌المنفعه هلال‌احمر در سراسر كشور بومي مي‌شود

۱۳۸۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۳ - کد خبر: 20143
خدمات عام‌المنفعه هلال‌احمر در سراسر كشور بومي مي‌شود
به گزارش سلامت نیوز  ابوالحسن فقيه در آئين افتتاح طرح بزرگ «جهاد رمضان» اظهار داشت: فعاليت‌هاي عام‌المنفعه و بشردوستانه جوانان هلال‌احمر در طرح بزرگ «جهاد رمضان» بايد به صورت بومي ارائه شود تا خدمات گيرندگان اين حمايت‌ها توانايي خودكفايي براي رفع معضلات و مشكلات خود را داشته باشند.

وي گفت: خدمات عام‌المنفعه و بشردوستانه جوانان هلال‌احمر بايد در طرح بزرگ «جهاد رمضان» به صورت ماندگار ارايه شود تا اين خدمات در سال‌هاي آينده نيز باعث تشويق و ترغيب جوانان اين مرز و بوم براي كمك به مردم محروم مناطق كشور شود.

* خانه داوطلبان خبرنگار راه‌اندازي مي‌شود

فقيه با اشاره به فعاليت‌هاي گسترده و تأثير‌گذار خبرنگاران در جامعه و به خصوص در عرصه اطلاع‌رساني در حوزه فعاليت‌هاي هلال‌احمر، از راه‌اندازي نخستين خانه داوطلبان خبرنگار در كشور به مناسبت روز خبرنگار خبر داد و افزود: اطلاع‌رساني دقيق و موثق باعث آگاهي مردم جامعه خواهد شد و متعاقباً اطلاع‌رساني نادرست نيز مشكلات و معضلات بسياري در داخل و خارج از كشور ايجاد خواهد كرد.

رئيس جمعيت هلال‌احمر با سپاسگزاري از اصحاب رسانه و به خصوص خبرنگاران حوزه فعاليتي جمعيت هلال احمر گفت: با راه‌اندازي خانه داوطلب، خبرنگاراني كه با جمعيت هلال‌احمر در روند اطلاع‌رساني همكاري مي‌كنند بايد با آموزش‌هاي امداد و نجات و زندگي سخت آشنا شوند و اين زمينه با آموزش‌هاي امدادي براي خبرنگاران صورت خواهد پذيرفت.
انتهاي پيام/گ
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13288s, 19q