دارو و تجهيزات مورد نياز حج تمتع سال جاري به عربستان ارسال شد

۱۳۸۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۷ - کد خبر: 20158
دارو و تجهيزات مورد نياز حج تمتع سال جاري به عربستان ارسال شد

طلايي ضمن اعلام اين مطلب افزود: اين اقلام كه حدود 70 تن وزن داشتند دو روز قبل با هماهنگي مسئولان هواپيمايي كشوري به عربستان ارسال شد.

معاون اداري و پشتيباني مركز پزشكي حج و زيارت همچنين از اعزام گروه كارشناسي دارو و تجهيزات جهت ترخيص اين اقلام از فرودگاه جده و ارسال آنها به بيمارستانهاي مركز پزشكي حج و زيارت خبر داد و افزود: اين اقلام پس از ترخيص از گمرك فرودگاه جده كه داراي فرآيند خاصي است،‌ بارگيري شده و به بيمارستان‌هاي مركز در دو شهر مقدس مكه مكرمه و مدينه منوره ارسال و در انبار آنجا آماده استفاده زائران در حج تمتمع سال جاري خواهد شد.

وي با بيان اينكه بنا به اظهار مدير دارو و تجهيزات مركز، ليست اقلام دارويي امسال تفاوتهايي با سالهاي گذشته خواهد داشت، ادامه داد: امسال با مشورت حدود 60 درصد از پزشكان كاروان همچنين متخصصان با سابقه تشرف به حج، تغييراتي در ليست دارويي حج داده شده است كه اميدواريم در جهت بهره‌مندي بيشتر زائر باشد.

طلايي در پايان از همكاري بي‌دريغ مديريت و پرسنل سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر در خصوص بسته بندي و ارسال دارو و تجهيزات مورد نياز حج سال جاري تشكر و قدرداني كرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.21879s, 19q