ارسال 16 هزار تخته پتو به پاكستان

۱۳۸۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۴ - کد خبر: 20246
سلامت نیوز:16 هزار تخته پتو در قالب ششمين محموله كمك‌هاي انسان‌دوستانه ايران به سيل‌زدگان پاكستاني توسط هلال احمر هرمزگان به اين كشور ارسال شد.

به گزارش  فارس سرپرست جمعيت هلال احمر هرمزگان شامگاه چهارشنبه در حاشيه ارسال ششمين مجموله كمكي به پاكستان با بيان اينكه جمهوري اسلامي ايران از نخستين كشورهايي بود كه محموله‌هاي كمكي خود را به كشور سيل‌زده پاكستان ارسال كرد اظهار داشت: به دليل توانمندي و سرعت عمل جمعيت هلال احمر هرمزگان در امر بسته‌بندي و بارگيري محموله‌هاي مورد نظر اين استان و بندرعباس براي ارسال كمك‌هاي كشورمان به پاكستان انتخاب شده‌اند.
حسين پارسايي با بيان اينكه اين محموله كه دومين محموله ارسالي از بندرعباس به پاكستان است، اضافه كرد: اين محموله شامل 16 هزار تخته پتو است كه در اختيار سيل‌زدگان در بخش‌هاي مختلف پاكستان قرار مي‌گيرد.
وي افزود: جمعيت هلال احمر هرمزگان آماده دريافت كمك‌هاي نقدي و ساير كمك‌ها براي سيل‌زدگان پاكستاني است و در همين راستا اقدام به پرپا كردن 12 چادر در سطح استان با هدف جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي مردم مي‌كند.
سرپرست جمعيت هلال احمر هرمزگان با بيان اينكه در مرحله بعد نيز كه مقدمات آن فراهم شده، هلال احمر كمك‌هاي مالي مردم را جمع‌آوري كرده و ارسال مي‌كند اضافه كرد: حساب 99999 بانك ملي نيز پذيراي كمك‌هاي مالي مردم است.
پارسايي در خاتمه با اشاره به حادثه‌خيزي هرمزگان يادآور شد: ساماندهي نيروها براي ارسال اينگونه كمك‌ها براي نيروهاي هلال احمر استان به عنوان تمرين و مانور به حساب مي‌آيد تا بتوانند با استفاده از تجربيات كسب شده در مواقع بحراني به بهترين نحو مطلوب در صورت نياز به مردم و مناطق بحران‌زده كمك كنند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.17074s, 18q