دعوت جامعه پزشكي و پرستاري كشور براي حضور در راهپيمايي روز قدس

۱۳۸۹/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۰ - کد خبر: 20269
دعوت جامعه پزشكي و پرستاري كشور براي حضور در راهپيمايي روز قدس
به گزارش سلامت نيوز در بيانيه سازمان نظام پزشكي آمده است: «بار ديگر آخرين جمعه ماه مبارك رمضان كه به تدبير رهبر كبير انقلاب اسلامي، منادي اسلام ناب محمدي، رسوا كننده اسلام آمريكايي، حضرت روح الله روز قدس نام گرفته است فرا مي‌رسد. روز قدس نويدبخش انحطاط و انقراض رژيم جعلي، غاصب و جنايتكار صهيونيستي است.

روز قدس روز فرياد انسان‌هاي آزاده و ملت‌هاي اسلامي بر سر جنايتكاران ددمنش، قاتل مردان و زنان و كودكان بي‌پناه، نماد تروريسم دولتي اشغالگران سرزمين توحيد فلسطين عزيز است.

روز قدس روز فرياد خروش عليه مدعيان دروغين دفاع از حقوق بشر و مبارزه با تروريسم است كه با حمايت از تروريسم دولتي و جنايات ضد بشري در جاي جاي جهان بيش از پيش رسوا شده و نقاب از چهره‌شان كنار رفته و به عنوان اصلي‌ترين حامي جنايتكارترين حكومت جهان، نفرت و انزجار تمامي انسان‌هاي آزاده را فراهم آورده‌اند.

امروز در حالي انسان‌هاي آزاده و ملت‌هاي مسلمان به ويژه ملت مسلمان ايران آماده حضور پرشور در روز قدس و سر دادن نداي مقدس مرگ بر اسرائيل در پهنه گيتي مي‌شوند كه اشغالگران رسماً شعار نيل تا فرات را كنار گذاشته، تمامي هم و غمشان، تداوم حيات ننگين در سرزمين‌هاي غصب شده مي‌باشد كه به همت جوانان مؤمن و مقاوم فلسطين به زودي زود به زباله دان تاريخ خواهند پيوست.

جامعه فرهيختة پزشكي ايران اسلامي همراه با تمامي آزادگان جهان، ملت‌هاي مسلمان و مردم شريف كشور عزيزمان روز قدس فرياد مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريكا را سر داده، نويدبخش محو و نابودي اشغالگران قدس عزيز خواهند شد.»

در بيانيه سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران نيز آمده است: «حمايت از آرمان‌هاي مردم ستم ديده فلسطين در احقاق حقوق از دست رفته‌شان همواره يكي از اصول اساسي انقلاب اسلامي و مورد تاييد ملت هوشيار و در صحنه ايران بوده و خواهد بود.

در روز «قدس» كه به ابتكار رهبر فقيد انقلاب حضرت امام خميني (ره) روز برائت از ظلم و ستم صهيونيزم غاصب است،همه اقشار جامعه با هر سليقه‌اي دوشادوش هم براي آزادي قبله اول مسلمين، همصدا و متحد، فرياد «مرگ بر اسرائيل» را سر خواهند داد.

در حقيقت اين روز، روز حمايت از تمام ستمديدگان و تبري از تمام ستمگران عالم است و وظيفه هر مسلماني است كه در اين مظهر وحدت حضور يابد.

سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران به نمايندگي از جامعه پر تلاش پرستاري ضمن حمايت راسخ از مردم مظلوم و ستمديده فلسطين از آحاد ملت بزرگوار ايران جهت حضور در اين مراسم دعوت به عمل آورده و اعلام مي دارد، پرستاران سراسر كشور نيز دوشادوش ديگر هموطنان در راهپيمايي روز «قدس» شركت خواهند كرد.»
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.48899s, 19q