ترک موز و نمک برای دختر دار شدن

۱۳۸۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۲ - کد خبر: 20296
ترک موز و نمک برای دختر دار شدن
سلامت نیوز: پژوهشگران مي‌گويند: اگر مي‌خواهيد صاحب فرزند دختر بشويد مصرف نمك و موز را ترك كنيد و در عوض به رژيم غذايي خود لوبيا و پنير سفت را اضافه كنيد.

به گزارش  ايسنا، محققان دانشگاه ماستريچ در هلند در اين پژوهش دريافته‌اند: زناني كه قصد بارداري دارند و ترجيح مي‌دهند فرزندشان دختر باشد بايد مصرف مواد غذايي غني از سديم و پتاسيم مثل زيتون‌ها، ماهي دودي، پنير آبي، سيب زميني، گوشتهاي فرآوري شده، نان و پاستا را كاهش داده و در عوض روي مواد غذايي غني از كلسيم و منزيم متمركز شوند.

به گزارش روزنامه ديلي ميل، مواد غذايي حاوي مقادير بالاي كلسيم شامل ماست، پنير سفت، ماهي آزاد كنسروي، اسفناج، بادام،‌ جو، كلم بروكلي و پرتقال هستند. همچنين حبوبات مثل لوبيا و غلات سبوس‌دار حاوي مقادير زيادي منيزيم هستند.

اين محققان تاكيد كردند كه رژيم غذايي پدر هيچ تاثيري روي جنسيت كودك ندارد.

پژوهشگران در اين تحقيق 5 ساله 172 زن اروپاي غربي از 23 ساله تا 42 ساله را تحت مطالعه و بررسي قرار دادند و به اين نتايج علمي دست يافته‌اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
شبنم
سلام
من پس از یکسال رعایت رژیم غذایی سخت که خواهان فرزند دختر بودم یعنی در واقع داشتن دختر برایم یک آرزو و داشتن پسر برایم یک کابوس بود سرانجام در همان ماههای ابتدایی گفتند فرزندم پسر است. هر کاری که به عقل شما می رسد برای احتمال بالای داشتن دختر من انجام انجام در قالب مواد غذایی و قرصهای ویتامین تحت نظر پزشکم ، اما باز هم پسر شد. حتی بعد از هر قاعدگی خودم را باسرکه شستشو می دادم . اما باز هم پسر شد. دیگر به هیچ چیز جز قضا و قدر الهی معتقد نیستم . چون یکسال و اندی تحت رژیم سخت غذایی و تلاش بسیار زیاد برای دختر کردم اما خداوند مهربان برایم از قبل نوشته بود که باید پسر داشته باشم. باشه الهی شکر . شکر خدای مهریانم. هر چی او بگوید روی چشم می گذارم. پسرم خیلی خوشگله. هر روز برایش 100 صلوات و 100 قل هو الله می فرستم .
با تشکر
2.40244s, 19q