افتتاح سامانه رسيدگي به شكايات اورژانس بيمارستاني

۱۳۸۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۱ - کد خبر: 20331
افتتاح سامانه رسيدگي به شكايات اورژانس بيمارستاني
سلامت نیوز: سامانه رسيدگي به شكايات اورژانس بيمارستاني كشور، فردا در اورژانس تهران با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افتتاح مي‌شود.
به گزارش  ايلنا، به نقل از «وب‌دا» غلامرضا معصومي رييس مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي ضمن اعلام اين خبر گفت: در مرحله نخست طرح دو شماره 66976969 و 66976666 براي راه‌اندازي اين سامانه در نظر گرفته شده و پس از توافق با وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، يك شماره تلفن سه يا 4 رقمي كشوري براي آن در نظر گرفته مي‌شود.
وي افزود: مردم مي‌توانند با تماس با اين شماره‌ها مشكلات اورژانس‌هاي بيمارستاني را كه تا پيش از اين، به صورت مكتوب به معاونت‌هاي درمان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي منعكس مي‌كردند، به صورت تلفني و مستقيم به مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي گزارش كنند.
معصومي با اعلام اين كه بسياري از مشكلات احتمالي مردم در اورژانس‌هاي بيمارستاني در جلسه‌‌اي كارشناسي احصاء شده است، گفت: برخي از مشكلات هم هستند كه ممكن است مردم با آنها مواجه شوند و ما بي‌خبر باشيم كه با اين شماره‌ها قابل رصد و پيگيري هستند.
وي اضافه كرد: مشكلات اورژانس را مردم تاكنون به صورت مستقيم به خود بنده، معاونت درمان وزارت بهداشت و حتي خود وزير گزارش مي‌دادند و يا معاونت‌هاي درمان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي به صورت مكتوب آنها را رسيدگي مي‌كردند كه با راه‌اندازي اين سامانه، ارتباط مردم سريع‌تر شده و مشكلات راحت‌تر قابل پيگيري است
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.2263s, 18q