رئيس کل سازمان نظام پرستاري اعلام کرد:

راه‌اندازي پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پرستاري

۱۳۸۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۲ - کد خبر: 20333
راه‌اندازي پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پرستاري
پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پرستاري راه اندازي شد.


به گزارش ايسنا، غضنفر ميرزابيگي با اعلام اين خبر گفت: پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پرستاري به آدرس www.ino.ir همزمان با عيد سعيد فطر راه اندازي شد و از اين پس محل اعلام اخبار و اطلاعات اين سازمان و تبيين و تحليل اخبار و رويدادهاي مربوط به پرستاران کشور است.

وي گفت: اين پايگاه اينترنتي اخبار و رويدادهاي صنفي، آموزشي، رفاهي، علمي و پژوهشي حوزه پرستاري را از سراسر کشور منتشر مي‌کند. علاوه بر آن پرستاران و فارغ التحصيلان اين رشته مي‌توانند با مراجعه به بخش ارسال پيام اين پايگاه نظرات، پيشنهادات، انتقادات و مشکلات صنفي، شغلي، آموزشي و حقوقي خود را مطرح کنند.

رئيس کل سازمان نظام پرستاري اضافه کرد: با راه اندازي پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پرستاري، پايگاه ارائه خدمات الکترونيک اين سازمان به آدرس الکترونيک www.parastari.org منتقل شده است که لينک آن نيز در اين پايگاه وجود دارد.

وي گفت: پرستاران سراسر کشور مي‌توانند از طريق لينک اين سايت يا به طور مستقيم با مراجعه به پايگاه خدماتي (پورتال سازمان نظام پرستاري) خدمات الکترونيک اين سازمان را دريافت کنند.

ميرزابيگي افزود: سازمان نظام پرستاري حدود 90 هزار عضو دارد و خدمات مختلف صنفي، آموزشي و رفاهي را به اين افراد ارائه مي کند اما متأسفانه تاکنون به علت نبود يک رسانه پويا اخبار اين فعاليت‌ها به موقع به اطلاع آنها نمي‌رسيد.

وي اظهار كرد: انبوه مطالب و اخبار مرتبط با حوزه پرستاري وجود يک رسانه پويا و حرفه‌اي را طلب مي کرد که متأسفانه سايت‌هاي قبلي اين نياز را بر طرف نمي کردند اما از اين پس از طريق اين پايگاه هم اطلاعات و اخبار مربوط به پرستاران به موقع اعلام مي‌شود و هم پرستاران مي‌توانند در يک ارتباط دوسويه نظرات و مسائل خود را مطرح کنند.

وي در پايان گفت: در زمان حاضر حدود 150 هزار پرستار شاغل در بخش دولتي و خصوصي در کشور فعال هستند که بخش عمده آنها در سازمان نظام پرستاري به عنوان سازمان رسمي مدافع و حامي پرستاران عضو هستند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
زهرادهقانیان
جناب اقای میرزابیگی ریاست محترم سازمان نظام پرستاری باسلام درسال 87به پرستاران نمونه کشوری باحضور اینجانب وکلیه عزیزان به نقل ازفرموده ریاست محترم جمهور قول تشرف به حج عمره داده شد لیکن تااین تاریخ 8/8/89 اقدام نشده خواهشمنداست پیگیری ونتیجه راامر به ابلاغ فرمایید باتشکر زهرادهقانیان سرپرستاربیمارستان فاطمیه شاهرود
0.15301s, 19q