رسيدگي به مسايل بهداشتي درماني شهرهاي حاشيه‌اي، سياست وزارت بهداشت است

۱۳۸۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲ - کد خبر: 20385
رسيدگي به مسايل بهداشتي درماني شهرهاي حاشيه‌اي، سياست وزارت بهداشت است
وزير بهداشت گفت: با توجه به مهاجرت به حاشيه شهرهاي بزرگ و ايجاد شهرك‌ها در اطراف تهران، رسيدگي به مسايل بهداشتي و درماني شهرهاي حاشيه‌اي سياست وزارت بهداشت است.

به گزارش  (ايسنا)، دكتر مرضيه وحيد دستجردي در حاشيه مراسم كلنگ زني و عمليات ساختماني بيمارستان 160 تختخوابي و افتتاح مركز دياليز انجمن بيماري‌هاي خاص امام علي (ع) در شهرستان قدس با اشاره به فعاليت‌هاي انجام گرفته در شهرستان و تغيير چهره اين شهرستان نسبت به گذشته اظهار كرد: با همكاري و حمايت دولت و دانشگاه علوم پزشكي ايران توسعه اين بيمارستان و تبديل آن به بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي از اهداف وزارت و همچنين استقرار پزشك خانواده‌ و تكميل شبكه بهداشت و درمان نيز از جمله برنامه‌هاي بهداشتي و درماني شهرستان است.

وي افزود: با توجه به اهميت خدمت رساني به مردم در مركز دياليز امام علي(ع) بايد تا حد لازم تلاش شود تا كليه ناراحتي‌ها، افسردگي‌ها و استرس‌هاي بيماران دياليزي برطرف شود و مردم جز رنج بيماري مشكل ديگري نداشته باشند. علاوه بر اين تسريع در ساخت بيمارستان 160 تختخوابي شهرستان قدس نيز از اهميت زيادي برخوردار است.

وزير بهداشت در پايان گفت: همچنين تكميل پوشش مراكز بهداشتي درماني شهري روستايي و موارد ديگر از ديگر برنامه‌هاي وزارت بهداشت است و با همكاري رييس دانشگاه علوم پزشكي ايران و خريد خدمت مراكز درماني با تعرفه دولت، اين پوشش انجام خواهد گرفت و 72 مركز خريد خدمت نيز به بخش خصوصي واگذار شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.7866s, 18q