مردم شكايت‌هاي خود از اورژانس بيمارستان‌ها را اعلام كنند

۱۳۸۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۰ - کد خبر: 20417
مردم شكايت‌هاي خود از اورژانس بيمارستان‌ها را اعلام كنند
 سلامت نیوز:مردم شكايت‌هاي خود را از اورژانس بيمارستان‌ها، به شماره‌هاي 66976666 و  66976969 اعلام كنند.

به گزارش وب‌دا دكتر وحيد دستجردي در مراسم افتتاح سامانه ارتباط مردمي اورژانس كشور گفت: راه‌اندازي اين سامانه، 50 درصد از نارضايتي‌هاي مردم از اورژانس را كاهش مي‌دهد.

وي افزود: اگرچه كارهاي بسيار خوبي در زمينه اورژانس پيش‌بيمارستاني در سطح كشور انجام شده است، اما نارضايتي مردم از اورژانس بيمارستان‌ها همچنان ادامه دارد و وظيفه اصلي اين سامانه ارتباط مردمي، ثبت و رسيدگي به اين نارضايتي‌ها است.

وي با تاكيد بر اين كه تشكيلات اورژانس‌هاي كشور بايد ساماندهي شود، گفت: درخواست استخدام 3 هزار نيرو براي اورژانس‌هاي كشور به معاونت نيروي انساني رياست جمهوري اعلام شده است كه اين معاونت در حال حاضر فعلاً با استخدام فوري 1000 نفر موافقت كرده است.

وزير بهداشت، درمان و آموش پزشكي با اشاره به اين كه در بازديدهاي سرزده، بيشترين اعلام نارضايتي از سوي مردم، از اورژانس‌ بيمارستان‌ها بوده است، گفت: با توسعه رشته‌هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد فوريت‌هاي پزشكي و طب اورژانس، بسياري از مشكلات اورژانس‌ها برطرف خواهد شد.

وي در پايان خاطر نشان كرد: به زودي با هماهنگي وزارت ارتباطات، سامانه ارتباط مردمي اورژانس‌ها مجهز به تلفن‌هاي 3 رقمي يا 4 رقمي خواهد شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.53969s, 18q