شيوع بيماري‌هاي قلبي در كشور رو به افزايش است

۱۳۸۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۴ - کد خبر: 20465
شيوع بيماري‌هاي قلبي در كشور رو به افزايش است
سلامت نیوز: دبير سومين كنگره بين‌المللي جراحي قلب و عروق رضوي گفت: شيوع بيماريهاي قلبي و عروقي در كشور رو به افزايش است و ظرف 2 دهه آينده تعداد بيماران قلبي افزايش چشمگير خواهد داشت.

به گزارش  فارس احمد رجايي خراساني، دبير علمي سومين كنگره بين‌المللي جراحي قلب و عروق رضوي صبح امروز سه‌شنبه به عنوان سخنران افتتاحيه اين كنگره گفت: بيمارستان رضوي در مدت كوتاه تبديل به يك مركز بي‌نظير در منطقه شده است.

وي با بيان اينكه بيمارستان رضوي در مسير پژوهش گذاشته است گفت: اين بيمارستان به پيشرفت‌هاي چشمگيري در زمينه علم پزشكي نائل شده است.

دبير علمي سومين كنگره بين‌المللي جراحي قلب و عروق رضوي با تأكيد بر اينكه ظرف 2 دهه آينده تعداد بيماران قلبي افزايش خواهد يافت گفت: اين مركز خود را براي آموزش‌‌هاي فوق تخصصي در اين زمينه آماده كرده است و كنگره قلب و عروق رضوي نيز با كمك همكاران آغاز به كار كرده است.

وي خاطرنشان كرد: اين كنگره درصدد است تا محيط مناسب براي همكاران ايجاد كند زيرا بدون شك تحقيقات از عواملي است كه به پيشرفت كمك زيادي مي‌كند.

رجايي خراساني تصريح كرد: تحقيقات براي سير مرحله پيشگيري تا درمان داراي اهميت زيادي است و لزوم انجام چنين تحقيقاتي در جامعه احساس مي‌شود و اميدواريم اين كنگره فوق گامي مفيد براي رسيدن به اهداف از پيش تعيين شده باشد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.32954s, 18q