آغاز ثبت نام از پزشكان و اعضاي تيم سلامت از 15 مهرماه

۱۳۸۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۰ - کد خبر: 20469
آغاز ثبت نام از پزشكان و اعضاي تيم سلامت از 15 مهرماه
سلامت نیوز:قائم مقام معاون بهداشتي و مديرمركز توسعه شبكه از ثبت نام از پزشكان و اعضاي تيم سلامت برنامه پزشك خانواده در سه استان كشور خبرداد.
به گزارش  (وب‌دا) محمد شريعتي در حاشيه برگزاري گردهمايي مسوولان وزارت بهداشت و رفاه و تامين اجتماعي كه به منظور بررسي روند اجراي برنامه پزشك خانواده در سه استان سيستان و بلوچستان، خوزستان و چهارمحال و بختياري برگزار شده بود، ضمن اعلام اين خبر گفت: از 15 مهرماه سال جاري ثبت نام از پزشكان و اعضاي تيم سلامت و نيز مردم در 17 شهر 20 تا 50 هزارنفري سه استان مذكور و با جمعيت هدف 514 هزار نفر آغاز خواهد شد.
وي همچنين از صدور دفترچه‌هاي بيمه يك شكل براي كليه افراد بيمه شده در اين برنامه خبرداد و گفت: افراد فاقد پوشش بيمه نيز شناسايي شده‌اند و از طريق صندوق بيمه ايرانيان تحت پوشش بيمه قرار خواهند گرفت.
شريعتي همچنين درخصوص برگزاري گردهمايي كارگاه توجيهي برنامه پزشك خانواده، با حضور مسوولان وزارت بهداشت و رفاه گفت: در اين گردهمايي و كارگاه آموزشي، روند پيشرفت برنامه پزشك خانواده در سه استان كشور با تكيه بر سازماندهي سريع براي استقرار نظام ارجاع، با محوريت پزشك خانواده و تيم سلامت مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.3835s, 18q