از فردا؛ سمپوزيوم بيمارستان الكترونيكي و تله مديسين آغاز مي‌شود

۱۳۸۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۸ - کد خبر: 20526
سلامت نیوز: اولين سمپوزيوم بيمارستان الكترونيكي و تله مديسين با شعار «تحول الكترونيكي در علوم پزشكي» از فردا به مدت دو روز در دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار مي‌شود.
 اين سمپوزيوم براي اولين بار و به منظور ارايه آخرين يافته‌هاي پژوهشي، تبادل علمي و آشنايي با كاربرد و توسعه فناوري اطلاعات در عرصه پزشكي الكترونيكي با همكاري معاونت فناوري رياست جمهوري، انجمن تله مديسين آمريكا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي ايران، سازمان ملي يونسكو ايران و با مشاركت فعال دانشگاه‌هاي علوم پزشكي ايران، شهيد بهشتي و بيمارستان‌ها و با حضور اساتيد برجسته اين رشته، 19 و 20 مهر ماه 1389 در دانشكده پزشكي دانشگاه تهران تالار ابن سينا برگزار خواهد شد.

در اين سمپوزيوم علاوه بر سخنرانان و اساتيد داخلي، 9 نفر از سخنرانان خارجي و صاحب نام در حوزه تله مديسين از آمريكا (5 نفر) و اروپا (4 نفر) به بيان تازه‌ترين رويدادها در حوزه بيمارستان الكترونيكي و تله مديسين خواهند پرداخت.

گفتني است، دكتر جهانگيري، مدير كل صدور پروانه‌هاي سازمان نظام پزشكي، عضو هيأت علمي و مسؤول كميته خدمات الكترونيكي در گردشگري سلامت اين سمپوزيوم است

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.86141s, 19q