حضور پلیس در بیمارستان ها

۱۳۸۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۰ - کد خبر: 20549
حضور پلیس در بیمارستان ها
سلامت نیوز: وزير بهداشت از تفاهم هاي صورت گرفته ميان ميان وزارت بهداشت و پليس پيشگيري به منظور اقدامات امنيتي براي پرستاران و گروه پزشكي خبر داد.
به گزارش  ايلنا، مرضيه وحيددستجردي در بازديد از غرفه‌هاي وزارت بهداشت و 16 دانشگاه علوم پزشكي كشور در نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتالي افزود: براي تامين امنيت گروه پزشكي جلسه‌اي در وزارت بهداشت با حضور معاونان اين وزارتخانه و رييس پليس پيشگيري برگزار شد و به اين ترتيب اقدامات لازم براي مراقبت از گروه پزشكي انجام مي‌شود و در حال حاضر نيز بر اساس اين تفاهمات، اقدامات مربوطه پيش مي‌رود.

شناسايي 3 مورد ابتلا به وبا در كشور
وي در زمينه موارد ابتلا به وبا در كشور ادامه داد: سه مورد ابتلا به وبا گزارش شده كه همگي از اتباع بيگانه بوده است و در مرز شناسايي شده‌اند. بنابراين افرادي كه مي‌خواهند از مرزها وارد كشور شوند بايد معاينه ‌شوند.

در معرض خطر تب كريمه كنگو هستيم
وزير بهداشت در مورد تب كريمه كنگو نيز گفت: اين يك بيماري مشترك بين انسان و دام است كه به علت ورود دام قاچاق به كشور در معرض خطر اين بيماري قرار داريم بنابراين از ورود دام زنده از مرزها به كشور بايد جلوگيري شود.
دستجردي با اشاره به اينكه در ساختار جديد وزارت بهداشت، دفتر بهداشت روان تقويت شده است، ادامه داد: با تبديل معاونت سلامت به دو معاونت بهداشت و درمان، دفتر بهداشت روان از هر دو معاونت تغذيه مي‌شود.همچنين در برنامه پزشك خانواده در شهرها نيز كارشناسان بهداشت روان به كار گرفته مي‌شوند.
وزير بهداشت و درمان در رابطه با نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتالي گفت:‌ 16 دانشگاه علوم پزشكي در اين نمايشگاه شركت كرده‌اند در مجموع محصولات ديجيتالي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي با استقبال زياد مردم مواجه شده به طوري كه در دو روز اول نمايشگاه قسمت عمده محصولات آنها به فروش رسيده است.
وي تصريح كرد: تنوع زيادي در اين محصولات به چشم مي‌خورد كه مي‌توان از آن در زمينه آموزش‌هاي همگاني و مردمي نيز استفاده كرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.72092s, 18q