وزیر بهداشت: مطالبات پرستاران درهیات دولت بررسی می شود

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۲ - کد خبر: 205496
وزیر بهداشت: مطالبات پرستاران درهیات دولت بررسی می شود

سلامت نیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با هماهنگی معاون اول رئیس جمهوری بحث مطالبات پرستاران روز چهارشنبه هفته جاری در هیات دولت بررسی می شود و امید داریم که بخشی از آن را پرداخت کنیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان اظهار داشت: امید داریم بتوانیم بخش اعظم این مطالبات را پرداخت نماییم.
وی همچنین اضافه کرد که این مطالبات نباید شرایطی ایجاد کند که در خدمت رسانی به مردم مشکل ایجاد شده و مردم از طرح تحول سلامت ناامید شوند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد که طی 10 تا 15 روز آینده سعی در پرداخت مطالبات پرستاران خواهیم داشت.
نماینده ولی فقیه در گلستان در این دیدار با تایید موفقیت طرح تحول سلامت و رضایتمندی مردم از اجرای آن، از پرداخت نشدن معوقات پرستاران استان گلایه کرد و از وزیر بهداشت خواستار رسیدگی و رفع این مشکل شد.
آیت الله سید کاظم نورمفیدی اظهارداشت: چند روز پیش به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) جمعی از پرستاران استان طی دیداری از پرداخت نشدن معوقات 10 ماهه خود گلایه داشتند که بنده قول دادم در دیدار با حضرتعالی این خواسته را مطرح و از شما درخواست و تاکید دارم نسبت به پرداخت مطالبات این قشر محترم و زحمتکش استان اقدام عاجلی را مبذول نمایید.
امام جمعه گرگان افزود: مردم شما را دعا می کنند و این دعاها پاداش معنوی کار است.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: طرح تحول سلامت در ابتدای اجرا نشاط، شادی و امید را در دل ها به وجود آورد ،اما مشکلات بین راه کار شما را در اجرای صحیح آن مشکل کرد.
آیت الله نورمفیدی همچنین اضافه کرد: ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد، اما با دیدن رضایتمندی مردم و بیماران، امیدوار می شویم.
دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی به منظور شرکت در آئین بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های حوزه سلامت و بهداشت و درمان استان گلستان شامگاه شنبه وارد گرگان شد، حضور در شهرستان های بندرگز، بندرترکمن، آق قلا و گرگان از برنامه های این سفر است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21046s, 19q