انجام عمل جراحي زيبايي بيني در مراكز دانشگاهي

۱۳۸۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۴ - کد خبر: 20682
انجام عمل جراحي زيبايي بيني در مراكز دانشگاهي
سلامت نیوز: رئيس مركز تحقيقات راينولوژي گفت: در حال حاضر عمل جراحي زيبايي بيني در مراكز دانشگاهي با قيمت‌هاي پايين تر از مطب‌هاي خصوصي قابل انجام است.

محسن نراقي در گفت‌وگو با  فارس، در خصوص قيمت جراحي‌هاي زيبايي بيني اظهار داشت: عوامل متعددي روي قيمت جراحي زيبايي بيني تأثير‌گذار است كه يكي كيفيت كار و ديگري روش‌هاي جديد تقويت بيني است.

وي افزود: در روش‌هاي جديد معمولاً زمان عمل طولاني است و چند ساعت به طول مي‌انجامد اما در روش‌هاي قديم فقط بافت بيني برداشته مي‌شد كه در حال حاضر اين را اصلا قبول نداريم و امكان ندارد جراحي با روش جديد تعداد جراحي بالايي داشته باشد.

نراقي با بيان اينكه با روش جديد هم دقت لازم است و هم كيفيت تصريح كرد: ظرافت و دقت بالايي در روش‌هاي جديد جراحي بيني بايد به كار گرفته شود چرا كه در اين روش‌ها از نقاطي كه بافت بيني اضافه وجود دارد به نقاطي كه در آن بيني ضعف اسكلتي و حمايتي دارد پيوند زده مي‌شود و گاهي اوقات اين عمل‌ها دو يا 4 ساعت به طول مي‌انجامد.

وي با بيان اينكه نمي‌تواند هيچ وقت در مورد يك محدوده خاصي از قيمت جراحي بيني صحبت كرد گفت: براي بيماران بايد ملاك نوع و كايفيت كار باشد البته امروزه خوشبختانه جراحي زيبايي‌هاي بيني در مراكز دانشگاهي با هزينه‌هاي پايين‌تر قابل انجام است و بايد در نظر داشت كه جراحي زيبايي بيني جزء موارد پوششي بيمه نيست.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
سماء
با سلام
میشه منو راهنمایی کنید برای جراحی در مراکز دانشگاهی چون نهایتا میخوام تا1500 هزینه جراحیم بشه و بیشتر در توانم نیست بینیم گوشتیه و کمی فقط کمی پهنه
با تشکر
0.18762s, 20q