پيام دكتر لاريجاني به مناسبت ادغام واحدهاي دانشگاه علوم پزشكي ايران در علوم پزشكي تهران

۱۳۸۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۸ - کد خبر: 20804
پيام دكتر لاريجاني به مناسبت ادغام واحدهاي دانشگاه علوم پزشكي ايران در علوم پزشكي تهران
به گزارش سلامت نیوز به نقل از وب‌دا، متن اين پيام به شرح ذيل است:
بسم‌ا... الرحمن الرحيم، اساتيد گرامي، دانشجويان عزيز و كاركنان محترم دانشگاه، اكنون كه در اجراي ابلاغيه معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و دستور اخير وزير محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهران پذيراي حضور جمع بزرگي از اساتيد ارزشمند، دانشجويان عزيز و پرتلاش و كارمندان متعهد و دلسوز شده جا دارد فرصت را مغتنم شمرده و همه اين خانواده بزرگ، تمام مساعي خود را جهت تحقق هدف مشترك توسعه علمي ميهن اسلامي بكار برند. دنياي كنوني شاهد خيزش‌هاي سريع و بديع در زيرساخت‌هاي علم، فناوري و نوآوري است. حركت‌هايي كه به مدد آنها بايد تحولات مبنايي در آينده توسعه علمي و متعاقب آن تحقق جامعه دانش بنيان روي دهد. تحقق نقشه جامع علمي كشور و تعهد براي حركت به سوي آرمان‌ها در حوزه علم و نوآوري در چشم‌انداز جمهوري اسلامي ايران در افق 1404 بدون شك همدلي، عزم و خرد جمعي، ممارست و انگيزش جهادي را در عرصه‌هاي دانشگاهي طلب مي‌نمايد.
اميدوارم تلاش و همدلي همه اساتيد محترم، دانشجويان عزيز و كاركنان گرامي نقطه عطفي در حركت‌هاي علمي دانشگاه و منشاء خير و بركت براي سلامت آحاد جامعه باشد. به هر ترتيب، فضاي جديد به وجود آمده عرصه‌هاي نويني را پيش روي دانشگاهيان قرار مي‌دهد كه مي‌توان در سايه آن پاسخگويي بهتر به نيازهاي سلامت مردم و حضور موثرتر در عرصه‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي را شاهد بود.
اينجانب مقدم كليه عزيزاني را كه در اين راه خطير فرصت همراهي آنها فراهم شده صميمانه ارج نهاده وخداي بزرگ و لايزال را سپاسگزارم كه در اين لحظات ارزشمند، فرصت تلاش مشترك براي تحقق اهداف متعالي توسعه كشور فراهم شده است.
اطمينان دارم اساتيد بزرگوار و دانشجويان عزيزي كه از اين پس اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي تهران محسوب مي‌شوند، در كنار همكاران ديگر خود آينده‌اي درخشان در عرصه‌هاي آموزشي و پژوهشي و ارائه خدمات بهداشتي درماني را رقم خواهند زد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.55615s, 18q