چهارمين همايش بين المللي هپاتيت تهران با همكاري يك دانشگاه آلماني برگزار مي شود

۱۳۸۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۲ - کد خبر: 20933
چهارمين همايش بين المللي هپاتيت تهران با همكاري يك دانشگاه آلماني برگزار مي شود
به گزارش سلامت نیوز دكترسيد مويد علويان رييس چهارمين همايش بين المللي هپاتيت تهران در گفت و گو با خبرنگار علمي ايرنا با اعلام اين خبر افزود:‌ اين همايش طي روز هاي پنجم تا هفتم اكتبر سال 2011 ( 13 تا 15 مهر ماه 90) در تهران، هشتم و نهم اكتبر ( 16 تا 17 مهر ماه سال 90) در اصفهان و دهم اكتبر ( 18 مهر سال 90) نيز در شيراز برگزار مي شود.
علويان در عين حال در خصوص همكاري آلماني ها در اين همايش اظهار داشت: از خصوصيات برجسته همايش سال آينده حضور بيش از 25 متخصص هپاتيت از كشور آلمان در همايش بين المللي هپاتيت است.
علويان انجام اعمال جراحي پيوند كبد در شيراز و فعاليت اصفهان در مقوله بهداشت عمومي را از جمله علل انتخاب اين دو شهر براي برگزاري بخشي از همايش چهارم هپاتيت تهران در سال آينده اعلام كرد.
وي علت وجود پسوند ‌تهران  براي اين كنگره را به معناي آمادگي اين شهر براي تبديل به قطب فعاليت هاي آموزشي‌، پژوهشي و درماني هپاتيت در منطقه اعلام كرد.
رييس همايش اظهار داشت:‌ در همايش چهارم همچون سه همايش گذشته، جايزه بين المللي كوثر به برجسته ترين محقق هپاتيت در دنيا اهدا مي شود .
علويان همچنين گفت: ثبت نام چهارمين همايش بين المللي ساليانه هپاتيت تهران از هم اكنون، يك سال زودتر از زمان برپايي آغاز شده و علاقه مندان براي ثبت نام و شركت در اين همايش مي توانند به نشاني WWW.THC4.ir مراجعه كنند.
سومين همايش بين المللي هپاتيت تهران كه طي روز هاي 14 تا 17 مهرماه امسال در دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و شيراز برگزار شد با همكاري دانشگاه تورينو ايتاليا و مركز تحقيقات بيماري هاي گوارش و كبد دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله و علوم پزشكي شيراز برپا شد .
علويان با اشاره به سومين همايش بين المللي امسال هپاتيت تهران گفت‌: در اين همايش پروفسور روگندرف كه سال ها بر روي واكسن نوتركيب هپاتيت سي مشغول فعاليت است و امسال نيز جايزه بين المللي بيماري هاي كبد كه به كوثر معروف است را از آن خود كرده، مقاله چاب نشده خود را در اين همايش ارايه داد كه نشان از اعتبار اين همايش است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.64971s, 18q