فوت 5 نفر از مصدومان حادثه انفجار منزل مسکونی در گچساران

۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۹ - کد خبر: 210820
فوت 5 نفر از مصدومان حادثه انفجار منزل مسکونی در گچساران

سلامت نیوز:فرماندار گچساران گفت: 5 نفر از مصدومان حادثه انفجار منزل مسکونی در محله لبنان گچساران بر اثر سوختگی بالا فوت کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،عبدالرحیم رحیمی افزود: متاسفانه مصدومان حادثه انفجار در گچساران فوت کردند. 5 نفر از مصدومان حادثه انفجار منزل مسکونی در محله لبنان گچساران براثر سوختگی بالا فوت کردند.

فرماندار گچساران تصریح کرد: مصدومان این حادثه دلخراش توسط بالگرد به شهرستانهای همجوار اعزام شده بودند. انفجار یک باب منزل مسکونی در گچساران 25 فروردین ماه سالجاری رخ داد.

وی اضافه کرد: مصدومان این حادثه که 60 تا 99 درصد دچار سوختگی بودند به وسیله امداد هوایی و آمبولانس به بیمارستان های سوختگی یاسوج و استان های فارس و بوشهر اعزام شده بودند.

پیش از این مسئول ایستگاه های آتش نشانی گچساران گفته بود: در پی حادثه آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در محله لبنان گچساران 6 نفر به شدت مصدوم شدند.

کامبیز افشین پور افزود: صبح امروز یک منزل مسکونی متعلق به آقای خنجرپور در گچساران آتش گرفت. در پی حادثه آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در محله لبنان گچساران 6 نفر به شدت مصدوم شدند. مصدومین این حادثه 5مرد و یک زن بودند که به شدت دچار سوختگی شدند.

وی عنوان کرده بود: حادثه در ساعت 30 :9 صبح امروز به آتش نشانی گچساران اطلاع داده شد و ماموران آتش نشانی سریعا در محل حاضر و کار اطفاء حریق را آغاز کردند.

وی در خصوص علت آتش سوزی گفت: علت این حادثه در دست بررسی است.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.92359s, 18q