زمان توزیع تجهیزات دفاع شخصی پزشکان اعلام شد

۱۳۸۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۶ - کد خبر: 21088
زمان توزیع تجهیزات دفاع شخصی پزشکان اعلام شد

به گزارش سلامت نیوز تجهيزات دفاع شخصي شامل افشانه اشك‌آور و شوكر الكتريكي از روز شنبه 22 آبان ماه به متقاضيان عضو سازمان نظام پزشكي تحويل داده مي‌شود.

به گزارش ايسنا، دكتر حسن هويدا، معاون امور رفاهي و اجتماعي سازمان نظام پزشكي با اعلام اين خبر، گفت: طبق توافق حاصل شده با نيروي انتظامي، كليه اعضاي سازمان نظام پزشكي كشور كه متقاضي دريافت تجهيزات دفاع شخصي هستند پس از تأييد صلاحيت آنان در خصوص سلامت رواني و عدم اعتياد و سوءپيشينه كيفري و انتظامي توسط سازمان نظام پزشكي، اين تجهيزات را دريافت مي‌كنند.

وي افزود: متقاضيان مي‌توانند از روز شنبه 22 آبان ماه با مراجعه به معاونت رفاهي سازمان نظام پزشكي درخواست خود را ارايه و پس از بررسي‌هاي لازم و صدور معرفي نامه تجهيزات مورد نظر را از مراكز معرفي شده نيروي انتظامي دريافت كنند.

معاون سازمان نظام پزشكي اظهار كرد: تجهيزات دفاع شخصي قابل واگذاري به متقاضيان جامعه پزشكي، شامل افشانه اشك‌آور و شوكر الكتريكي است كه به انتخاب خود متقاضيان در اختيار آنها قرار خواهد گرفت كه حق واگذاري به غير را ندارند.

به گزارش ايسنا و به گفته دكتر هويدا، متقاضيان عضو سازمان نظام پزشكي در شهرستان‌هاي مختلف كشور، مي‌توانند براي ارايه درخواست و دريافت اين تجهيزات به سازمان‌هاي نظام پزشكي مراكز استان‌ها مراجعه و طبق دستورالعمل مربوطه كه به سازمان هاي نظام پزشكي مراكز استان ابلاغ شده است، در اين خصوص اقدام نمايند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.4057s, 18q