حضور خيرين سلامت در هيئت امناي بيمارستان‌ها

۱۳۸۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۷ - کد خبر: 21103
حضور خيرين سلامت در هيئت امناي بيمارستان‌ها
سلامت نیوز: همه بيمارستان‌ها و مراكزي كه توسط خيرين در سراسر كشور ساخته مي‌شود بايد در هيئت امناي خود نماينده داشته باشد.

به گزارش وب‌دا، دكتر مرضيه وحيد دستجردي در جمع خيرين سلامت سراسر كشور با تأكيد بر اين كه حضور خيرين و نماينده‌ها در هيئت امناي بيمارستان‌ها و مراكز درماني ضروري است، افزود: اگر افراد خير در سراسر كشور ساخت بيمارستان‌ها و مراكز درماني را برعهده گرفتند و يا هر فعاليتي را در حوزه سلامت انجام دادند، نماينده آنها مي‌تواند عضو هيئت امناي آن بيمارستان و مركز باشد و با در نظر گرفتن شرايط و ضوابطي كه بايد در يك بيمارستان رعايت شود در اداره آن بيمارستان سهيم باشد.

وي ادامه داد: خيرين و نماينده آنها مي‌تواند در كنار معاون آموزشي و رئيس دانشگاه در فعاليت‌هاي آموزشي و كارهاي اداري شركت كرده و اگر بيمارستان براي اداره خودش محتاج كمك باشد، مي‌تواند به خير مراجعه و احتياجات خود را رفع كند.

وي در پايان تصريح كرد: حضور خيرين سلامت و نماينده آنها در هيئت امنا كار خوبي است و اين وزارتخانه از آن استقبال مي‌كند و تلاشمان اين است آن را به صورت قانوني درآوريم و اين امر ارتباطي با بيمارستان‌هاي هيئت امنايي و تشكيلات مصوب مجلس ندارد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.54487s, 18q