خرید میلیونی شارژ از حساب همسایه بی سواد

۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۶ - کد خبر: 211394
خرید میلیونی شارژ از حساب همسایه بی سواد

سلامت نیوز: زنی که با سوء استفاده از اعتماد همسایه اش اقدام به برداشت غیر مجاز از حسابش می کرد،توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا استان مازندران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،سرهنگ حسن محمدنژاد اعلام کرد: در پي شکايت فردی با ارائه مرجوعه قضايي به پليس فتا چنین اظهار داشت که شخص ناشناسي مبلغ یک میلیون تومان به صورت غيرمجاز از حسابم برداشت کرده است که از آن بی اطلاع هستم، لذا تقاضای رسیدگی و پیگیری پرونده را دارم.

سرهنگ محمدنژاد گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس فتا استان قرار گرفت و طي بررسي های به عمل آمده مشخص شد متهم يا متهمان از طريق رمز دوم کارت عابربانک اقدام به خريد شارژ تلفن همراه از حساب شاکی کرده است. در ادامه پس از انجام بررسی‌های فنی، متهم که یکی از همسایه‌های شاکی بود شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا مازندران عنوان داشت: کارشناسان پلیس فتا استان در ادامه با هماهنگي مقام قضائي متهم را به این پلیس احضار کردند.

وی پس از حضور در اين پليس و مشاهده ادله موجود به بزه انتسابي اقرار و اظهار داشت؛ شاکي از همسايه های من است. به علت بی سوادی و عدم آگاهی، کارت عابر بانک خود را در اختيار من قرار داده بود تا براي او يکسری کارهای بانکي را انجام دهم و من با سوء استفاده از موقعيت به دست آمده، رمز کارت عابر بانکش را فعال کردم و در فرصت مناسب از حساب شاکی شارژ خريداري می کردم.

سرهنگ محمدنژاد در خاتمه گفت: سرانجام با تکميل تحقيقات لازم از سوی کارشناسان این پلیس، پرونده به همراه متهم برای انجام مراحل قانوني به دادسرا تحویل داده شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.60857s, 18q