درمان انواع بيماري‌ها و آلرژي‌ها به كمك كرم‌هاي مفيد

۱۳۸۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۱ - کد خبر: 21186
درمان انواع بيماري‌ها و آلرژي‌ها به كمك كرم‌هاي مفيد
سلامت نیوز: پزشكان مي‌گويند: بار ديگر اگر در معده يا روده خود احساس ناراحتي كرده و با سندرم روده تحريك پذير مواجه شديد و يا اگر بيماري شديد تب يونجه شما را گرفتار كرد، مي‌توانيد براي درمان از كرم‌ها به جاي دارو استفاده كنيد.

به گزارش ايسنا، گروهي از درمانگرهاي بيوتراپي يا «زيست درماني» در اين باره مي‌گويند: دانش پزشكي در حال بازگشت به عقب است، زماني كه متخصصان آن ادعا مي‌كردند لاروها، كرم‌هاي روده و كرم حشرات مي‌توانند براي مقابله بيماري‌ها از سندرم روده تحريك پذير گرفته تا پسوريازيس و انواع آلرژي‌ها موثر باشند.

به گزارش سايت ديسكاوري بيوتراپي يا زيست درماني، روش استفاده از جانوران زنده براي درمان بيماري‌ها و درد‌هاي انسان است.

اين متخصصان مي‌گويند: كرم‌ها مي‌توانند واكنش‌هاي التهابي را آرام كنند و به عنوان يك مكانيسم تسكين دهنده و آرام بخش عمل نمايند.

متخصصان دانشگاه توفتز در آمريكا تلاش مي‌كنند تا به ريشه و اصل اين مكانيسم آرامش بخش پي ببرند. آنها مي‌گويند: بسياري از اين كرم‌هاي شفابخش با دانش زيست مهندسي براي انسان ساخته مي‌شوند.

اين متخصصان تاكيد كردند كه جامعه مدرن امروزي در تلاش براي دسترسي به بهداشت مناسب و آب شرب پاكيزه در واقع توانسته بسياري از انگل‌هاي طبيعي و مفيد روده‌اي را در بدن انسان‌ها نابود سازد كه همزمان با رشد انسان تكامل پيدا مي‌كنند و فقدان آن‌ها حتي مي‌تواند عوامل نامطلوبي داشته باشد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.44333s, 18q