7 قدم تا بازآرايي آشپزخانه

۱۳۸۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰ - کد خبر: 21513
7 قدم تا بازآرايي آشپزخانه
سلامت نیوز:حتما دوست داريد بدون تغيير آشپزخانه‌تان چهره آن را تغيير دهيد. لوازم و امكانات زيادي براي اينكه شما فضاي آشپزخانه‌تان را شكل دلخواه‌تان نزديك كنيد وجود دارد. به گزارش سلامتیران ما 7 پيشنهاد براي شما داريم:


1.آشپزخانه‌اي با رنگ جديد: عوض كردن رنگ آشپزخانه بدون ايجاد تغيير كلي در آن به كمك كاغذديواري‌هاي متنوع امكان‌پذير است. كاغذ ديواري موردنظرتان را انتخاب و كاتر و غلتك‌ مخصوص چسباندن آن را هم تهيه كنيد.يک آشپزخانه رنگي در انتظار شماست!

2.يخچالتان را تزيين كنيد: اگر امكان اينكه يخچال موردنظرتان را تهيه كنيد، نداريد؛ نگران نباشيد. با مگنت‌هايي كه در بازار هست، روي يخچالتان را تزيين كنيد. در انتخاب برچسب‌هاي روي يخچال دقت و سعي كنيد با فضاي يخچال‌ هارموني داشته باشد. طرح ميوه‌ها و غذاها انتخاب خوبي است.

3.صنايع دستي در آشپزخانه: در آشپزخانه وسايل زيادي وجود دارند؛ از ظروف گرفته تا ادويه ‌و ظروف روغن. تصور كنيد به يك ميله چوبي كه خودتان درست كرده‌ايد، چاقوهاي‌تان آويزان باشند. به اين شكل هم در دسترس هستند، هم چهره‌ آشپزخانه‌تان عوض مي‌شود. استفاده از عروسك‌هاي بافتني كوچكي كه در قفسه‌ها به شما چشمك مي‌زنند، چطور است؟

4.تخته نقاشي: اكثر خانم‌ها وقتي قصد خريد دارند فهرست خريدشان را فراموش مي‌كنند. يك صفحه كاغذ نقاشي‌شده را روي يك تخته شاسي بچسبانيد و در گوشه‌اي از آشپزخانه‌تان نصب كنيد. مطمئنا حين آشپزي گزينه‌هاي زيادي براي خريد به ذهن‌تان نخواد رسيد.

5.روكش‌ها را عوض كنيد: براي اينكه بخواهيم يك قسمت يا يك وسيله را كه كمي كهنه شده، نو كنيم نبايد كل آن وسيله را عوض كنيم. ما راه جديدي به شما پيشنهاد مي‌كنيم. اگر روكش آن وسيله تعويض شود، انگار كه وسيله‌اي نو خريديد يا اينكه سطح روكش را رنگ جديدي بزنيد.

6.تعويض دستگيره‌ها: يكي از ريزه‌كاري‌هايي كه در آشپزخانه مهم است، دستگيره درها و كابينت‌هاست كه شما مي‌توانيد با هزينه بسيار كمي رنگ، كيفيت و مدل آن را تغيير دهيد و به آشپزخانه‌تان جلوه تازه‌اي ببخشيد.

7.نوشته‌هاي جالب روي ديوار: ديوارهاي آشپزخانه محل مناسبي براي اين است كه شما با كمي كاغذ رنگي جمله‌هاي اشتهابرانگيزي مانند «نوش‌جان!» يا «به‌به، چه غذايي!» را بنويسيد و با كمك مگنت‌هاي رنگي به ديوار بچسبانيد. شايد قلم‌موي نقاشي مخصوص ديوار هم ايده عجيبي براي نوشتن يك دستور آشپزي باشد اما خب شما آشپزخانه متفاوتي خواهيد داشت.

منبع:Deco.fr

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.98413s, 18q