تصمیم کارگروه انتقال از تهران برای وزارت بهداشت

۱۳۸۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰ - کد خبر: 21623
وزیر بهداشت از تصمیم کارگروه انتقال برای این وزارتخانه خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم این کارگروه قطعاً 8 مرکز تحقیقاتی از تهران منتقل می‌شوند اما اینکه کدامیک از مراکز منتقل می‌شوند پس از تهیه ساختمان و امکانات، مشخص می‌شود.

دکتر مرضیه وحیددستجردی افزود: بر اساس تصمیم کارگروه انتقال، 8 مرکز تحقیقاتی وابسته به دو دانشگاه علوم پزشکی شهر تهران منتقل می‌شوند.

وی یادآور شد: به‌طور مثال عنوان شده است که یکی از مراکز تحقیقاتی مانند طب کار نیازی نبوده است که حتماً در تهران باشد و می‌توانسته در خارج از تهران نیز به فعالیت خود ادامه دهد.

وزیر بهداشت گفت: افرادی که این مراکز تحقیقاتی زیر مجموعه آنها قرار دارند نیز ترجیح داده‌اند که این مراکز به استان البرز منتقل شود از این رو مقصد نهایی این مراکز البرز است.

وی گفت: هنوز درباره اینکه کدام‌یک از مراکز تحقیقاتی از تهران منتقل می‌شوند، تصمیم قطعی گرفته نشده است اما به‌طور قطع این مراکز تحقیقاتی نباید در تهران حضور داشته باشند.

وزیر بهداشت افزود: مراکزی که قرار است منتقل شوند، باید شناسایی شوند و ساختمان و امکانات مناسب در اختیار آنها قرار گیرد و سپس به خارج از تهران منتقل شوند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21987s, 18q