مانورهاي چهارشنبه و پنجشنبه مديريت بحران به هفته آينده موكول ‌شد

۱۳۸۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۹ - کد خبر: 21665
سلامت نیوز: قائم مقام سازمان مديريت بحران كشور گفت: مانورهاي روز چهارشنبه و پنج‌شنبه سازمان مديريت بحران به دليل تعطيلي و آلودگي هواي استان تهران به هفته آينده برگزار مي‌شود.

رحمت‌الله شيشه‌گر در گفت‌وگو با فارس  با اشاره به برگزاري مانورهاي مديريت بحران در روز گذشته، اظهار داشت: اكثر مانورهاي سازمان مديريت بحران روز گذشته برگزار شد كه مانور زلزله در مدارس مهمترين بخش آن بود و مانورهاي خروج اضطراري از كارخانه‌ها به هفته آينده موكول شد.

وي افزود: همه ساله در 8 آذر مانور زلزله در مدارس برگزار مي‌شود كه امسال براي نخستين بار در اين مانور خانواده دانش‌آموزان، ارگان‌ها و سازمان‌هاي مختلف نيز شركت داشتند.

*روزهاي آتي آتش‌سوزي جنگل‌هاي گلستان مهار مي‌شود

شيشه‌گر با اشاره به آتش‌سوزي جنگل‌هاي استان گلستان در 3 منطقه و مهار آن در 2 منطقه گفت: آتش‌سوزي در جنگل‌هاي گلستان بسيار وسيع است و اقدامات جدي‌تري براي خاموش كردن آتش در حال صورت گرفتن است.

قائم مقام سازمان مديريت بحران كشور با اشاره به اينكه آتش‌سوزي در جنگل‌هاي گلستان سطحي بود و اكثر درختان سالم است، بيان داشت: جهت وزش باد، صعب‌العبور بودن راه و بارندگي كم در هفته گذشته علت تشديد آتش سوزي است و زمان دقيقي را براي مهار و خاموش كردن آتش نمي‌توان مطرح كرد.

وي از مستقر شدن 3 فروند بالگرد داراي تجهيزات آتش‌نشاني خبر داد و گفت: به دليل صعب‌العبور بودن مسير آتش سوزي يك فروند بالگرد حمل نفر ديروز از سوي نيروهاي مسلح به جنگل‌‌هاي گلستان اعزام شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.8913s, 18q