توليد يك مكمل گياهي معجزه‌گر كه شما را جوا‌ن‌تر مي‌كند

۱۳۸۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۱ - کد خبر: 21753
توليد يك مكمل گياهي معجزه‌گر كه شما را جوا‌ن‌تر مي‌كند
سلامت نیوز: يك متخصص طب گياهي اخيرا مدعي شده كه موفق به توليد مكمل جديد ضد پيري شده است كه هم اكنون در دسترس عموم مردم قرار دارد.

به گزارش  ايسنا، دكتر ال سيرز در اين باره خاطرنشان كرد كه اين روش درماني جديد براي مقابله با پيري TA-65 نام دارد و در حال حاضر در آمريكا مجوز گرفته است.

TA-65 در واقع مولكولي است كه از يك نوع گياه چيني گرفته مي‌شود و كمك مي‌كند كه سن بيولوژيكي فرد دوباره به عقب باز گردد و تست‌هاي خون نشان مي‌دهد كه افرادي كه از اين روش استفاده مي‌كنند به لحاظ بيولوژيكي واقعا جوان‌تر مي‌شوند.

به گزارش وب سايت ال سيرز ام دي، دكتر سيوز كه خودش 54 سال دارد، ادعا مي‌كند كه پس از استفاده از TA-65 به مدت يك سال با انجام آزمايشات خوني از خود متوجه شد، سن بيولوژيك ريه‌هايش در حد 25 سالگي و سن قلب و عروق او در حد 35 سالگي كاهش يافته و جوان‌تر شده است.

وي مي‌گويد: TA-65 ژني را فعال مي‌كند كه موظف به تنظيم آنزيمي موسوم به تلومراز است. اين آنزيم‌ به كنترل تقسيمات سلولي و طول عمر سلول‌ها كمك مي‌كند.

وي شرح يافته‌هاي خود را در شبكه خبري سي بي اس و مجله نيوزويك منتشر كرده است. اين مكمل اكنون در وب سايت شخصي دكتر ال سيرز ارائه مي‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.04713s, 18q