نخستين اتوبوس اتاق عمل خاورميانه رونمايي مي‌شود

۱۳۸۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۲ - کد خبر: 21854
سلامت نیوز: رئيس ستاد برگزاري نمايشگاه امداد و نجات از رونمايي نخستين اتوبوس اورژانس و اتاق عمل خاورميانه در نمايشگاه تخصصي مديريت بحران، امداد و نجات خبر داد.

به گزارش  فارس، هوشنگ كبريايي در نشست خبري امروز خود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستين نمايشگاه تخصصي مديريت بحران و امداد و نجات كشور به مدت 4 روز از تاريخ 19 تا 22 آذر در راستاي آموزش آحاد جامعه، مديران و كارشناسان امدادي و در نهايت آشنايي سازمانهاي مرتبط امداد و نجات با دستاوردهاي توليدات داخلي و خارجي در حوزه امدادي در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا مي‌شود.

وي به رونمايي نخستين اتوبوس اورژانس و اتاق عمل در خاورميانه در اين نمايشگاه اشاره كرد و گفت: در اين راستا نخستين وسيله پرنده در حوزه امداد و نجات در كشور نيز رونمايي خواهد شد.

كبريايي با بيان اينكه فضاي نخستين نمايشگاه تخصصي مديريت بحران، امدادو نجات كشور بالغ بر 10 هزار متر مربع خواهد بود تصريح كرد: در اين نمايشگاه سازمان‌ها و وزارتخانه‌هايي از جمله سازمان امداد و نجات هلال احمر، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، وزارت بهداشت، شهرداري‌ها و دهياري‌ها، سازمان مديريت بحران، اورژانس كشور، كميته امداد امام خميني‌(ره) و اداره كل وزارت راه و ترابري حضور دارند و در مجموع بالغ بر 20 سازمان دربرگيرنده امدادي در اين نمايشگاه حضور مي‌يابند.

وي به حضور بيش از 77 شركت داخلي و خارجي از كشورهاي آلمان، نروژ، آمريكا، ايتاليا، اتريش و تركيه در نخستين نمايشگاه تخصصي مديريت بحران، امداد و نجات حضور مي‌يابند اشاره كرد و گفت: اين نمايشگاه عصر روز 18 آذر با حضور مسوولان كشوري و لشكري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران افتتاح مي‌شود و از روز 19 تا 22 آذر براي بازديد عموم مردم و كارشناسان فعاليت خود را آغاز مي‌كند.

كبريايي خاطرنشان كرد: برگزاري نخستين نمايشگاه تخصصي مديريت بحران، امداد و نجات كشور فرصتي براي آشنايي مديران امدادي با دستاوردها و توانمندي‌هاي توليدكنندگان داخلي است تا مديران و كارشناسان بتوانند بهترين تصميمات را در زمينه‌هاي امدادي در سوانح لحاظ كنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.61995s, 18q