يك ماه از گم شدن پارسا قندي مي‌گذرد

۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۴ - کد خبر: 219818
يك ماه از گم شدن پارسا قندي مي‌گذرد

سلامت نیوز: از روزي كه مادر و پدر پارسا قندي خبر گم شدنش را به كلانتري دادند يك ماه مي‌گذرد و اين در حالي است كه هنوز خبري از او نيست.

به گزارش سلامت نیوز، روزنامه اعتماد در ادامه نوشت: محسن قندي پدر پارسا مي‌گويد: بعدازظهر ۱۱ تيرماه به همراه خانواده از شمال برمي‌گشتيم كه در نزديك امام‌زاده هاشم در مكاني به نام نقشه شاه نزديك به يك رودخانه براي صرف ناهار توقف كرديم. مشغول آماده كردن غذا بوديم كه خواهرم سراغ پارسا را گرفت.

پارسا كمي دورتر از ما در نزديكي دو ماشين كه توقف كرده بودند داشت بازي مي‌كرد كه ناپديد شد. من و خانواده‌ام تا هرجا كه مي‌توانستيم جست‌وجو كرديم اما بي‌فايده بود سپس با امدادگران هلال احمر و پاسگاه گزنگ تماس گرفتيم بعد از اينكه ماجرا را شرح داديم به سرعت خودشان را به آنجا رساندند.

وقتي امدادگران به محل گم شدن پسرم رسيدند، گفتند به احتمال زياد پارسا در آب افتاده اما من احتمال دزديده شدن پسرم را هم مي‌دهم. امدادگران و غواص‌ها تا پاسي از شب به تلاش و جست‌وجوي خود براي پيدا كردن پارسا پسربچه ۸ ساله ادامه دادند اما موفق به پيدا كردن او نشدند. صبح روز بعد دوباره تلاش‌ها را از سر گرفتند و استخرهاي پرورش ماهي، كارخانه‌هاي سنگ، روستاهاي اطراف و تمامي مكان‌ها در اطراف رودخانه را جست‌وجو كردند اما پارسا نبود. سپس به تهران آمدم و بسياري از دوستان و آشنايانم براي پيدا كردن پارسا بسيج شدند. اما او را پيدا نكردند. تا امروز هيچ خبري از او به دست نيامده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.35684s, 18q