برنامه‌ريزي‌ها براي جمع‌آوري مجدد قليان‌ها تا پايان سال به نتيجه مي‌رسد

۱۳۸۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۵ - کد خبر: 22026
برنامه‌ريزي‌ها براي جمع‌آوري مجدد قليان‌ها تا پايان سال به نتيجه مي‌رسد
سلامت نیوز:رييس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات و برنامه‌ريزي‌هاي در دست انجام براي جمع‌آوري مجدد قليان‌ها، گفت: قطعا تا پايان سال جاري برنامه‌ريزي‌ها براي جمع‌آوري مجدد قليان‌ها به نتيجه مي‌رسد.

دكتر كاظم ندافي در گفت‌وگو با  ايسنا، درباره‌ آخرين اقدامات انجام شده براي جمع‌آوري قليان‌ها و ممنوعيت عرضه آن در اماكن عمومي، گفت: به اين منظور پيش نويسي تهيه شده است. در اين زمينه توافق نامه همكاري‌ ميان وزارتخانه‌هاي بهداشت و كشور نيز در دست بررسي است تا بتوان با برنامه‌اي هماهنگ كنترل اين موضوع را در دست گرفته و براي جمع‌آوري قليان‌ها اقدام كرد.

وي با بيان اين كه جمع‌آوري مجدد قليان‌ها بايد مراحل اداري را طي كند، ادامه داد: به اين منظور جلساتي با معاونت اجتماعي وزارت كشور برگزار شده و تمام سازمان‌هاي دخيل در اين امر مانند نيروي انتظامي، وزارت ارشاد و ... نيز دعوت شدند.

ندافي تاكيد كرد: براي جمع‌آوري مجدد قليان‌ها بايد در زمينه اطلاع رساني و آموزش همگاني متمركز شويم.

رييس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت در پايان گفت: جمع‌آوري قليان‌ها به برنامه‌اي جامع نياز دارد و ضروري است كه زمان‌بندي لازم براي آن كه اين اقدام از چه اماكني و از چه زماني شروع شود، صورت گيرد. اين برنامه‌ريزي‌ در حال انجام است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.25863s, 18q