تمام مدارس شهر تهران تحت پوشش 100درصدي توزيع شير قرار مي‌گيرند

۱۳۸۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۳ - کد خبر: 22070
به گزارش سلامت نیوز علي‌اكبر حامدي در گفت‌وگو با فارس  در خصوص توزيع شير در مدارس شهر تهران اظهار داشت: توزيع شير در مهد‌هاي كودك، پيش‌دبستاني‌ها و مقاطع ابتدايي و راهنمايي شهر تهران از شنبه گذشته آغاز شده است و تا فردا تمام مدارس شهر تهران به طور 100درصد تحت پوشش اين طرح قرار مي‌گيرند.

وي ادامه داد: توزيع شير در مهد‌هاي كودك، پيش‌دبستاني‌ها و مدارس، طرحي ملي است كه بر سلامت جسم و روح دانش‌آموزان تأثير مستقيم دارد و بر همين اساس اداره‌كل آموزش و پرورش شهر تهران تمام تلاش خود را براي انجام شايسته اين طرح به كار گرفته است.

قائم‌مقام اداره‌كل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: اين اداره‌ كل تمهيدات ويژه‌اي را براي توزيع شير در مدارس در نظر گرفته است و اگر مدرسه‌اي در اين زمينه كوتاهي كند با آن برابر قانون برخورد خواهد شد.

حامدي تصريح كرد: خانواده‌هاي كه فرزندان آنها مشمول دريافت شير در مدارس مي‌شوند، اگر در اين زمينه با كوتاهي مسئولان مدرسه مواجه شدند، مي‌توانند از طريق شماره تلفن 88954505 به طور مستقيم با قائم‌مقام اداره‌كل آموزش و پرورش شهر تهران تماس بگيرند تا به مشكل آنها در كوتاهترين زمان ممكن رسيدگي شود.

وي خاطرنشان كرد: براي داشتن كشوري سالم و هوشيار در تمام زمينه‌ها، بايد افراد آن از لحاظ جسمي و فكري سلامت باشند؛ اداره‌كل آموزش و پرورش شهر تهران براي تحقق اين مهم با ارائه و عملياتي كردن اقداماتي شايسته تمام تلاش خود را به كار گرفته است كه توزيع شير در مدارس نيز در همين راستاست.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.55254s, 18q