طرح زوج و فرد خودروها در تهران "دائمي " ‌شود

۱۳۸۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۳ - کد خبر: 22098


رسول‌علي اشرفي‌‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با بيان اين‌كه علي‌رغم بارش باران و كاهش آلودگي هوا از روز گذشته همچنان محيط زيست با جديت بيشتري به وظايف خود عمل خواهد كرد، گفت: محيط زيست و كميته اضطرار به دليل جلوگيري از افزايش آلودگي هوا پيشنهاد داده است تا طرح زوج و فرد تردد خودروها در تهران هميشگي شود.

وي در ادامه افزود: با توجه به تعداد خودروهايي كه در تهران تردد مي‌كنند و هرروز هم بيشتر مي‌شود اين پيشنهاد مطرح شده است.

مديركل محيط زيست استان تهران تأكيد كرد: پيشنهاد مورد نظر در كميته اضطرار بررسي شده و استاندار به عنوان رئيس كميته اضطرار كاهش آلودگي هواي استان تهران طرح پيشنهادي را به وزير كشور ارائه كرده است.

اشرفي‌پور متذكر شد: تصميم‌گيري‌ در اين زمينه به‎عهده وزارت كشور و شوراي عالي ترافيك است.

وي با تأكيد بر اين‌كه طرح زوج و فرد نه‎تنها تا آخر سال بلكه بايد هميشگي شود، گفت: محيط زيست نيز همچنان پايش صنايع آلاينده را همانند سابق پيگيري مي‌كند.

اشرفي‌پور در پاسخ به اين‌ پرسش كه: "مصوبات كميته اضطرار همچنان ادامه دارد يا خير؟ " گفت: البته با توجه به بارش باران هواي تهران كمي بهتر شده است و مصوبات كميته اضطرار تنها در زماني كه آلودگي هوا در شرايط هشدار و اضطرار قرار دارد، بايد اجرايي شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
بنزین گرون بشه- یکسال بیمه ماشین را پرداخت کنیم اما مواقع لزوم نتوانیم از آن استفاده کنیم؟ چرا کل تهران ؟ مردم کار و زندگی دارند با این پیشنهاد زندگی مختل میشه. چرا فکر بهتری نمی کنید؟
7.36491s, 19q