بيمه‌ها به تعهدات خود به طور كامل طبق توافق عمل نمي‌کنند

۱۳۸۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۵ - کد خبر: 22134
سلامت نیوز:رييس بيمارستان فيروزآبادي با بيان اينکه خريد خدمات درماني با قيمت پايين از مشکلات اصلي حوزه درمان در کشور است، به تاخير در پرداخت هزينه هاي بيمه اشاره کرد و گفت: سازمان هاي بيمه گر به تاخير پرداخت پول از سوي دولت اذعان داشتند.

دکتر محمود احمدوند در گفت‌وگو با  ايسنا  اظهار داشت: خدمات درمان در بيمارستان‌هاي دولتي و خصوصي تفاوت چنداني ندارد، با اين حال خريد خدمات بيمه هاي تکميلي در بيمارستان‌هاي دولتي به قيمتي به مراتب پايين تر از مراکز خصوصي انجام مي گيرد.

وي افزود: علت تاخير پرداخت هزينه هاي بيمه اي از سوي سازمانهاي بيمه گر به اذعان آن مراکز، تاخير پرداخت پول از طرف دولت عنوان شده است. هر چند خود بيمه ها نيز به تعهدات خود به طور کامل طبق توافق موجود عمل نمي کنند با اين حال پزشکان و پرسنل بيمارستان هيچگونه کم کاري در امر درمان بيماران به دليل ماهيت مقدس شغل خود انجام نمي دهند.

احمدوند در ادامه تصريح کرد: پرداختي بيمه هاي عمده طرف قرارداد بيمارستان از جمله خدمات درماني و تامين اجتماعي به طور علي الحساب تا مرداد ماه انجام شده است که البته آن هم طبق توافق تاخير دارد. با اين وجود بيمه ها در بيمه کردن پرسنل يا تمديد بيمه پرسنل بيمارستان چنانچه تاخيري در پرداخت حق بيمه صورت گيرد بلافاصله برخورد کرده که اين مسئله مشکلات عديده اي را به وجود آورده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15169s, 19q