سومين مركز تحقيقات آموزش علوم پزشكي در دانشگاه علوم پزشكي تبريز افتتاح شد

۱۳۸۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۳ - کد خبر: 22162
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز،خانم دكتر مهستی عليزاده رئيس مركز مطالعات و توسه آموزش علوم پزشكي تبريز دراين مراسم ضمن تشكر از زحمات دكتر اميني رئيس هيئت موسس اين مركز و  با اشاره به اهميت افتتاح اين مركز گفت:با بهره برداري از اين مركز لينك بين تحقيق و توسعه ايجاد شده و واقع شدن آن در داخل مركز EDC فرصتي براي توسعه آموزش در دانشگاه تبريز،سياستگذاري مبتني بر پژوهش در آموزش و ارائه راهكارهاي مناسب براي مشكلات شناسايي شده در واحد هاي آموزشي ميباشد.
وي با بيان اينكه با آغاز بكار اين مركز ديگر شاهد تحقيقات پراكنده در دانشكده ها و مراكز نخواهيم بود و كليه دانشكده ها و مراكز تحقيقاتي وپژوهشي بصورت منسجم فعاليت خواهند داشت خاطرنشان ساخت:دراين روش فاصله ميان پژوهش وتدريس بسيار كوتاه ميشود.
خانم دكتر مهستی عليزاده در پايان اظهار اميدواري كرد با فعاليت اين مركز كه پيش از بصورت تيم پژوهشي در حال فعاليت بوده و 56 طرح ارائه نموده است،اين مركز،مركزی پويا، پيشتاز و نوآور بوده و  نتايج تحقيقات آن در راستاي توسعه و ارتقاء كيفيت آموزش و گسترش ارتباط بين الملل و همچنين سياستگذاري علمي و مبتني بر شواهد باشد.
گفتني است در پايان دكتر شقاقي رئيس مركز تحقيقات آموزش علوم پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تبريز طي سخناني به ارائه اهداف،چالش ها و ضروريات ايجاد اين مركز پرداخت.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.42987s, 19q