کنگره ملي سلامت خانواده در تهران برگزار مي شود

۱۳۸۹/۰۹/۲۸ - ۱۲:۴۶ - کد خبر: 22225
به گزارش سلامت نیوز از ايسنا ، دکتر سيد ابوالحسن شاهزاده فاضلي رييس جهاد دانشگاهي واحد پزشکي ايران با اعلام اين خبر گفت: اين کنگره با هدف بررسي آخرين يافته هاي علمي در زمينه سلامت خانواده و به همت جهاددانشگاهي واحد پزشکي ايران و همکاري وزارت بهداشت برگزار مي شود. امسال در نظر است تا بر سلامت کودکان و سلامت سالمندان تأکيد شود.

وي در خصوص محورهاي کنگره گفت: فاصله‌گذاري و سلامت خانواده، تکامل اوليه کودک، نقش سلامت جنسي در ارتقاي سلامت خانواده، يائسگي و سالمندان پنج محور اصلي اين کنگره است که مباحث علمي آن در مدت دو روز برگزاري توسط صاحبنظران ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار مي گيرد .

دبير علمي کنگره سلامت خانواده با اشاره به استقبال پژوهشگران از اين کنگره اظهار كرد: بيش از 420 مقاله و تحقيق پيرامون محورهاي ياد شده از سراسر کشور به دبيرخانه کنگره ارسال شده که پس از داوري، تعدادي از آنها در قالب سخنراني و پوستر در مدت برگزاري ارائه خواهد شد.

به گفته فاضلي، صندوق جمعيّت سازمان ملل متحد، صندوق حمايت از کودکان سازمان ملل متحد، شهرداري تهران، مرکز تحقيقات باروري و توليد مثل، دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي، انجمن ترويج تغذيه با شير مادر جمهوري اسلامي ايران و انجمن روانپزشکي کودک و نوجوان ايران از جمله حاميان کنگره سلامت خانواده مي باشند.

وي در خاتمه با اعلام 5/6 امتياز بازآموزي اين کنگره از متخصصان پزشکي اجتماعي، بيماري هاي قلب و عروق، داخلي، عفوني و گرمسيري، مغز و اعصاب، کودکان، زنان و زايمان، جراحان کليه و مجاري ادراري، دکتراي بهداشت مادر و کودک (دستياري)، آموزش بهداشت، اپيدميولوژي (دستياري)، علوم تغذيه، پزشکان عمومي و کارشناسان ارشد و کارشناسان مامايي، پرستاري و فيزيوتراپي دعوت کرد تا 12 دي ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانند به پايگاه اينترنتي کنگره به نشاني www.familyhealth.ir  مراجعه و يا با شماره تلفن 88677478 تماس حاصل كنند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
محمد رضا عطوفی
با سلام و ادب با توجه به اینکه من از کاشان تماس میگیرم بفرمایید برای حضور در همایش امکانات خوابگاهی هم در نظر گرفته شده است؟ با تشکر
1.6065s, 19q