تعرفه‌ خدمات پزشكي قانوني افزايش نمي‌يابد

۱۳۸۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۲ - کد خبر: 22292
به گزارش سلامت نیوز  به نقل از اداره کل روابط عمومي بين الملل سازمان پزشکي قانوني کشور ، دكتر حميد داوودآبادي افزود: در راستاي هدفمندسازي يارانه‌ها تعرفه خدمات ارائه شده از سوي سازمان پزشكي قانوني هيچ تغييري نخواهد كرد.

معاون اداري و مالي سازمان پزشكي قانوني كشور افزود: خدمات سازمان پزشكي قانوني براي اقشار مردم و تعرفه آن بر اساس پيشنهاد رييس اين سازمان و تصويب و تاييد رييس قوه قضاييه هر ساله ابلاغ و اجرايي مي‌شود و بر اين اساس با توجه به اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها، تعرفه خدمات اين سازمان تا پايان سال هيچ تغييري نخواهد كرد.

وي اضافه كرد: اصل و اساس قانون هدفمند سازي يارانه‌ها، مديريت درست منابع و استفاده بهينه از خدمات و امكانات است و در اين راستا افزايش تعرفه خدمات مد نظر اين قانون نبوده و نيست و سازمان پزشكي قانوني نيز بر اساس رسالت خدمت رساني خود اين اطمينان را به مردم مي‌دهد كه خدمات اين سازمان هيچ‌گونه افزايش قيمتي نخواهند داشت.

معاون اداري و مالي سازمان پزشكي قانوني كشور با بيان اين كه كف و سقف تعرفه خدماتي سازمان از 2 هزار تومان تا 120 هزار تومان (هزينه‌ي كميسيون‌ها) است، گفت: بر اساس پيش‌بيني‌ها اگرهم افزايش هزينه‌اي در سازمان ايجاد شود از محل صرفه‌جويي در منابع، مشكلات مالي رفع خواهد شد. بر اين اساس اعلام مي‌كنيم كه مردم نگران هيچ‌گونه تغييري در اين تعرفه‌ها نباشند.

داوودآبادي تاكيد كرد: وظيفه‌ي سازمان پزشكي قانوني اين است كه خدماتي خوب، مناسب و سريع ارائه كند و در راه تحقق عدالت و خدمت رساني به مردم همانند گذشته ايستاده‌ايم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.4433s, 18q