مدير شبکه بهداشت و درمان شهرستان ري: سازمان نظامپزشکي شهرستان ري تشكيل مي‌شود

۱۳۸۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۸ - کد خبر: 22418
سلامت نیوز:مدير شبکه بهداشت و درمان شهرستان ري از راه اندازي سازمان نظام پزشکي در کمتراز يک ماه ديگر در اين شهرستان خبر داد.

دکتر محمد رضا سلماني در گفت‌وگو با  ايسنا  اظهار داشت: از نظر قانون و با توجه به اينکه شهرستان هاي با بيش از50 پزشک، موظف به تاسيس سازمان نظام پزشکي هستند، شهرستان ري با بيش از يکهزار پزشک شاغل، در کمتر از يک ماه ديگر داراي سازمان نظام پزشکي مي شود.

وي پيرامون اهداف تاسيس سازمان نظام پزشکي در اين شهرستان افزود: در بحث مردمي و با توجه به شکايات مردم از برخورد پزشکان و تعرفه هاي موجود وهم چنين به دليل نياز پزشکان براي انجام فعاليت هاي خود و ارتباط دائمي آنها با سازمان نظام پزشکي تهران، مسئولان به فکر تاسيس سازمان نظام پزشکي در شهرستان ري افتادند.

سلماني با اشاره به انتخابات پيش روي سازمان نظام پزشکي در سال آينده اظهار داشت: با توجه به انتخابات کشوري سازمان نظام پزشکي در سال 90، سازمان نظام پزشکي شهرستان ري تا زمان انتخابات داراي يک سرپرست موقت خواهد بود تا بعد از راي گيري يک نفر به صورت نماينده ويک نفر به صورت دائم رياست سازمان نظام پزشکي شهرستان ري را بر عهده گيرد.

مدير شبکه بهداشت و درمان شهرستان ري تصريح کرد: سازمان نظام پزشکي پس از راه اندازي، مسئوليت هاي مختلفي از جمله رسيدگي به شکايات مردمي و هم چنين نظارت بر خدمات بهداشتي و درماني را دارا وموظف به اجراي آنها است.

وي در پايان خاطر نشان کرد: اميدوارم با راه اندازي سازمان نظام پزشکي در شهرستان ري، اوضاع خدمات رساني اين شهرستان بهترشده تا ازتعداد تخلفات حاضر کاسته شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.46253s, 18q