هشدار پلیس راهور به مسافران تابستانی

ساعت ۱۶ تا ۲۰ بیشترین میزان تصادفات رخ می دهد

۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۱ - کد خبر: 224214
ساعت ۱۶ تا ۲۰ بیشترین میزان تصادفات رخ می دهد

سلامت نیوز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: ساعت ۱۶ تا ۲۰ پرتصادف ترین بازه زمانی در معابر برون شهری و درون شهری است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی با هشدار به مسافرانی که برای روزهای پایانی تابستان را برای مسافرت انتخاب کرده اند گفت: در شهریور ماه سال ۹۵، در معابر درون شهری کشور از ساعت ۱۶ تا ۲۰ نزدیک به ۲۵ درصد تصادفات اتفاق افتاده است.

وی با اعلام این آمار گفت: از ساعت ۱۲ تا ۱۶ نیز ۲۳ درصد و از ساعت ۲۰ تا ۲۴، نزدیک به ۲۲ درصد تصادفات درون شهری رخ داده است.

به گفته سرهنگ رحمانی بیشترین وقوع تصادفات شهریور ماه سال گذشته در معابر برون شهری نیز مانند معابر درون شهری در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۰ به وقوع پیوسته و همچنین ساعت ۱۲ تا ۱۶ و ۲۰تا ۲۴ در رتبه های بعدی پرتصادف ترین معابر برون شهری قرار دارند که هر کدام ۲۲ درصد تصادفات را در بر گرفته اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مهدی
چرا پلیس راهور هیچ بخشنامه یا دستورالعملی واسه تعویض سپرهای جلو کامیون هایی که استاندارد نیست(خصوصا بنز که در تصویر نشان داده شده) ارائه نمیکند؟ هزینه تعویض و یا استاندارد سازی سپرهای کامیون ها بسیار ناچیز و بی ارزش تر در مقابل جان یک انسان است
8.37958s, 19q