تصادف مرگبار در اتوبان چمران/ال ۹۰ واژگون شد یک نفر جان باخت

۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۸ - کد خبر: 224269
تصادف مرگبار در اتوبان چمران/ال ۹۰ واژگون شد یک نفر جان باخت

سلامت نیوز: سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداریتهران گفت: بر اثر واژگونی خودروی «L۹۰» در بزرگراه شهید چمران یک نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.

به گزارش سلامت نیوز، جلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزییات این حادثه مرگبار بامدادی گفت: ساعت ۱:۳۶ بامداد امروز حادثه واژگونی خودرو در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران مقابل ولنجک به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان یک ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک خودروی L۹۰ با سه سرنشین به هنگام حرکت در مسیر، به دلایل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردریل میانی بزرگراه در لاین مخالف واژگون شده است.

وی تصریح کرد: زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند، مردم سعی داشتند محبوسان را از داخل خودرو خارج کنند که آتش‌نشانان نیز به کمک سرنشینان محبوس شده شتافتند و هر سه نفر را از داخل خودرو خارج کردند که پس از معاینات اولیه مشخص شد یکی از سرنشینان (مرد بیست و چهار ساله) جان خود را از دست داده است همچنین دو سرنشین دیگر (دو مرد جوان) که دچار مصدومیت شده بودند برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در نهایت خودرو به حالت اولیه بازگردانده، محل برای بررسی بیشتر تحویل عوامل پلیس راهور شد و آتش‌نشانان در ساعت ۲:۰۸ بامداد به عملیات خود پایان دادند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.04894s, 18q