پيامك 6 ميلياردي راز جنايت خانوادگي را بر ملا كرد

۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۶ - کد خبر: 225245
پيامك 6 ميلياردي راز جنايت خانوادگي را بر ملا كرد

سلامت نیوز: بررسي پيامك‌هاي تلفن همراه استاد دانشگاه كه پس از قتل چهار عضو خانواده‌اش خودكشي كرده، حكايت از اين دارد كه وي از بيم مراجعه طلبكاران به خانواده‌اش، دست به اين جنايت زده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان، ساعت 21 شامگاه دوشنبه سيزدهم شهريور‌ماه امسال، قاضي دشتبان، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران با تماس تلفني مأموران كلانتري 124 قلهك از قتل سه عضو يك خانواده در خانه‌اي حوالي خيابان يخچال با خبر و همراه تيمي از كارآگاهان راهي محل شد. تيم جنايي در محل حادثه با جسد پدر خانواده به نام پژمان 40 ساله و مادر خانواده مينو 36‌ساله و پسر خانواده پارسا 12‌ساله روبه‌رو شدند. بررسي‌ها حكايت از اين داشت پژمان عامل اين حادثه ابتدا همسر و بعد پسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و در ادامه هم به زندگي‌اش پايان داده است.

در حالي كه تحقيقات درباره اين حادثه ادامه داشت، مأموران دريافتند روز حادثه پدر و مادر پژمان از شهرستان كرمان به تهران آمده‌اند. در ادامه مأموران براي بررسي حادثه راهي محل كار پژمان در خيابان پاسداران شدند و داخل دفتر كار وي با جسد غرق در خون پدر و مادرپژمان روبه‌رو شدند كه بررسي‌ها نشان داد وي به بهانه‌اي پدر و مادرش را به دفتر كارش كشانده و ابتدا آنها را به قتل رسانده و بعد به سراغ همسر و پسرش رفته است.
قاضي محمد شهرياري، سرپرست دادسراي امور جنايي تهران درباره انگيزه اين جنايت گفت: پس از اين حادثه تيم جنايي تحقيقات گسترده‌اي را براي بر ملا شدن راز اين جنايت آغاز كرد. ابتدا فرضيه‌هاي زيادي درباره اختلاف خانوادگي، ارتباط پنهاني، اعتقادات خاص و موارد ديگر مطرح بود تا اينكه در تحقيقات ميداني و گفت‌وگو با بستگان وي به پيامكي از عامل اين حادثه رسيديم كه سال قبل به يكي از دوستانش در كشور امريكا فرستاده بود.

بررسي پيامك‌هاي وي نشان مي‌داد عامل حادثه بدهي زيادي داشته تا جايي كه به يكي از دوستانش پيامكي اطلاع داده كه حدود 6ميليارد تومان بدهي دارد و چنانچه موفق به پرداخت بدهي‌اش نشود دست به كار شگفت انگيزي مي‌زند كه همه انگشت به دهان بمانند. قاضي شهرياري ادامه داد: اين پيامك در اين مدت دست به دست چرخيده بود تا اينكه به همسر و بستگان درجه يك وي مي‌رسد و همه در جريان بدهي پژمان قرار مي‌گيرند.
سرپرست دادسراي امور جنايي تهران افزود: بررسي‌ها و تحقيقات تيم جنايي نشان داد پژمان علاقه زيادي به خانواده‌اش داشته و پدر و مادرش را بسيار دوست داشته است و احتمال مي‌رود وي به همين دليل نقشه قتل خانواده‌اش را طراحي و اجرا كرده تا بعد از فوتش طلبكارانش به سراغ خانواده‌اش نروند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.23091s, 18q